Fałszywie oskarżyła piłkarza o gwałt – modelka trafi za kraty?

fałszywie oskarżyła

Fałszywie oskarżyła piłkarza o gwałt – rosyjska modelka może trafić do więzienia! Powraca głośna sprawa z 2017 roku, kiedy to występujący w barwach hiszpańskich i włoskich drużyn Francuz, Theo Hernandez, został oskarżony o gwałt na rosyjskiej modelce. Po dokładnym zbadaniu materiału dowodowego, okazało się, że mężczyzna jest niewinny. Poważne konsekwencje grożą natomiast kobiecie…

Fałszywie oskarżyła piłkarza o gwałt – sprawa Theo Hernandeza

W ostatnim czasie coraz więcej słyszy się o sytuacjach, gdzie znani piłkarze padają ofiarami fałszywych oskarżeń o wykorzystanie seksualne kobiet. Z takimi problemami zmagali się choćby Cristiano Ronaldo oraz Neymar. Podobna sytuacja spotkała także Francuza Theo Fernandeza, który występował w lidze hiszpańskiej (aktualnie zawodnik włoskiego AC Milan, klubu, którego zawodnikiem jest także Polak, Krzysztof Piątek). Za wszystko odpowiedzialna była Luisa Kremlewa, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie, jakiego właśnie miał dopuścić się piłkarz. Jak zwykle w takich sprawach, chodziło o gwałt. Przejmująca relacja kobiety była w miarę wiarygodna – do czasu, kiedy policja zaczęła weryfikować dowody. Przy tym wszystkim sam Fernandez od początku nie przyznawał się do gwałtu, jednak nie zaprzeczał też, że do zbliżenia między nim a modelką rzeczywiście doszło.

ZOBACZ TAKŻE: ZAATAKOWAŁ BEZBRONNEGO PSA POD SKLEPEM W POZNANIU – SPRYSKAŁ PYSK ZWIERZĘCIA GAZEM. CZWORONÓG MOŻE TRACIĆ WZROK, ZWYRODNIALEC W RĘKACH POLICJI

Rosyjska modelka kłamała – trafi za kratki?

Fałszywe oskarżenia o gwałt zwykle mają na celu stworzenie szumu medialnego oraz wyłudzenie zadośćuczynienia za wyrządzone krzywdy. Z pewnością tak samo było i tym razem. Na szczęście dla piłkarza, w miejscu gdzie miało dojść do rzekomego gwałtu, znajdowały się kamery monitoringu. Śledztwo natomiast potwierdziło zeznania piłkarza, który okazał się zupełnie niewinny.

Popularna hiszpańska gazeta Marca donosi, że Luisa Kremlewa została ostatecznie zlokalizowana przez miejscowe organy ścigania – a następnie zatrzymana. Prokuratura dokłada wszelkich starań, aby kobieta trafiła za kratki. Być może to sprawi, że podobne sytuacje w końcu przestaną mieć miejsce.

View this post on Instagram

Clossing party at @kokunoceanclub

A post shared by LK 🇪🇸🇷🇺 (@luisa.kremleva) on

źródło zdjęć: Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.