Euforia sezon 2 – czy HBO planuje kontynuacje serialowego hitu?

Kiedy pojawił się pierwszy odcinek tego serialu, wywołał on niemałe poruszenie, gdyż pokazuje wiele kontrowersyjnych treści. Nastolatkowie pod wpływem narkotyków czy sceny erotyczne, to jedne z wielu rzeczy pojawiających się w kolejnych fragmentach. Euforia sezon 2 – czy HBO planuje kontynuacje jednego z najbardziej popularnych produkcji?

Euforia fabuła

Serial zebrał sporo opinii, jednak z początku większość była zdecydowanie negatywna. A to ze względu na wiele scen zażywania i handlowania narkotykami, z bronią czy odważnych scen miłosnych wśród nieletnich. Okazuje się, że produkcja jest jedną z najpopularniejszych i bije rekordy oglądalności. Jest kontrowersyjna, ale z drugiej strony porusza tematy aktualne. Dodatkowo, ekipa zadbała o perfekcyjną oprawę muzyczną, którą radzimy jak najszybciej sprawdzić.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

beautiful @hoodratken. thank you 🙏

Post udostępniony przez euphoria (@euphoria)


Fabuła: opowieść o grupie nastoletnich osób, które chodzą do tej samej szkoły, zmagających się na co dzień z własnymi traumami czy wszelkimi używkami. Główną bohaterką jest Rue (Zendaya), która na co dzień zmaga się z uzależnieniem od narkotyków. Sytuacja ulega zmianie, gdy poznaje Jules. Przyjaźń kwitnie, jednak po drodze pojawia się sporo przeszkód. Serial pokazuje jak problem z narkotykami oraz skomplikowane relacje międzyludzkie wpływają na nasze codzienne życie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

i hate everyone else in the world that isn’t you

Post udostępniony przez euphoria (@euphoria)

Euforia 2 kiedy premiera

Wielu fanów serialu nie może doczekać się drugiego sezonu Euforii. W związku z ogromną liczbą zainteresowanych, stacja HBO oficjalnie ogłosiła zamówienie kontynuacji produkcji. Zresztą pierwsza część zakończyła się w taki sposób, że nie wyobrażamy sobie, abyśmy nie poznali dalszych losów bohaterów. Jednak na datę premiery trzeba będzie jeszcze poczekać. gdyż w Internecie nie ma jeszcze żadnych konkretnych informacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

hold me close

Post udostępniony przez euphoria (@euphoria)

W serialu zagrało wiele młodych osób, niekoniecznie ze sporym doświadczeniem w świecie filmowym. Dlatego jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, że o tej produkcji można mówić praktycznie w samych superlatywach.

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.