Siedmiu holenderskich policjantów nie daje rady jednemu Polakowi [WIDEO]

siedmiu holenderskich policjantów

Siedmiu holenderskich policjantów nie daje rady jednemu Polakowi! W sieci krąży nagranie, które pokazuje – z jednej strony nieudolność holenderskiej policji, natomiast z drugiej nieustępliwość Polaka. Czy dobrze to o nim świadczy? Na to pytanie każdy powinien odpowiedzieć sobie sam. W gruncie rzeczy film stał się hitem w sieci. Można zobaczyć go poniżej.

Siedmiu holenderskich policjantów nie daje rady jednemu Polakowi

W ostatnim czasie w Polsce rekordy popularności biło nagranie, podczas którego dwójka policjantów w Lublinie wzorowo przeprowadziła trudną interwencję. Poza dwójką agresywnych osób, które przyszło im schwytać, mierzyć musieli się z całym tłumem który utrudniał czynności służbowe. Summa summarum ze wszystkiego wyszli obronną ręką, a w dodatku zostali odpowiednio nagrodzeni – zarówno przez społeczeństwo które ich doceniło, jak i przez przełożonych. Lekcję od polskich policjantów powinni wziąć holenderscy mundurowi. Ci mieli ogromne problemy, aby poradzić sobie z jednym… Polakiem. Całe zajście można zobaczyć poniżej:

Nagranie robi furorę w mediach społecznościowych

Powyższe nagranie w swoich mediach społecznościowych na Facebooku umieściło Nasze-radio.nl. Polska społeczność w Holandii nie jest jednak zachwycona postawą rodaka na filmie. Tłumaczą to tym, że przez takie osoby, wizerunek Polaka za granicą znacząco cierpi.

Tak czy inaczej, wideo doczekało się tysięcy reakcji, komentarzy i udostępnień. Obok oporu jaki Polak stawia Holendrom, nie można przejść obojętnie. Czy jednak rzeczywiście było to potrzebne?

ZOBACZ TAKŻE: KULOODPORNE PLECAKI DLA DZIECI W STANACH ZJEDNOCZONYCH! 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.