Wpadka chińskiej vlogerki. Udawała młodą dziewczynę [zdjęcia]

W Internecie rozpętała się prawdziwa burza, kiedy „młoda” i znana vlogerka okazała się być o wiele starsza niż wyglądała. Wszystko przez awarię filtra, który miał za zadanie ją odmłodzić i odjąć kilka kilogramów. Fani byli zdziwieni, a sama gwiazda po incydencie skasowała swoje konto. Wpadka chińskiej vlogerki.

Chińska vlogerka awaria

Co tak właściwie się stało? Wszystko kręci się wokół chińskiej vlogerki, a jak wiadomo, w Chinach prowadzenie transmisji jest bardzo popularne. Dlatego też, sprawa jest dość głośna. Jak podaje bbc, Qiao Biluo, która działała pod nazwą „Wasza wysokość Qiao Biluo”, była znana ze swojego charakterystycznego wyglądu. Młoda, piękna Chinka, z niesamowitym głosem. Szybko zyskała oddanych fanów, dzięki którym zarabiała sporą sumę pieniędzy.


Jednak okazało się, że używała dość mocnego filtra upiększającego. Kiedy prowadziła transmisje na żywo, nagle przestał on działać. Rozpętała się prawdziwa burza, gdyż vlogerka okazała się starszą kobietą, kompletnie nieprzypominającą wcześniejszej wersji. W związku z tym fani poczuli się okłamani i masowo przestali obserwować jej profil. Niektórzy z nich przelewali za jej streamy ogromne pieniądze.

Internet vs rzeczywistość

Niestety żyjemy w czasach, kiedy w Internecie coraz rzadziej widzi się nieprzerobione, naturalne zdjęcia. Większość jest poprawianych, co znacznie zniekształca obraz ciała niektórych osób. Ma to niestety wpływ na młodych ludzi, którzy dążą do tego, aby być idealnym, mieć perfekcyjny wygląd i wymiary. A okazuje się, że są przypadki, tak jak ten, że po drugiej stronie jest osoba, która można powiedzieć, nie istnieje. Wpadka chińskiej vlogerki pokazuje jak łatwo prawda może wyjść na jaw. Bardzo szybko straciła sporą część fanów oraz zniknęła z internetowego świata.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.