El Camino: A Breaking Bad Movie – Netflix pokazał nowy zwiastun!

Fani „Breaking Bad” z pewnością nie mogą się doczekać dnia oficjalnej premiery filmu, który będzie kontynuacją kultowego serialu . Netflix właśnie pokazał światu pierwszy zwiastun „El Camino: A Breaking Bad Movie – myślimy, że to dodatkowo zaciekawi zainteresowanych. Co jeszcze, po kilku latach pojawia się Aaron Paul, ponownie wcielając się w rolę Jessiego Pinkmana. Wszystkiego dowiecie się poniżej.

El Camino: A Breaking Bad Movie premiera

Za reżyserię filmu El Camino: A Breaking Bad Movie odpowiedzialny jest Vince Gilligan – ten sam, który stworzył serial. Zdobył on uznanie na całym świecie, gdyż jego produkcja stała się kultową. Jednak fani zadają sobie pytanie: co się może wydarzyć dalej, patrząc na ostatnie sceny masakrycznych wydarzeń. Wszystkiego dowiecie się już 11 października, gdyż jest to data premiery filmu. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun, który pojawił się w sieci kilka tygodni temu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

The official trailer of El Camino: A Breaking Bad Movie. ENJOY! (legendado) @thecharlesbaker @aaronpaul #breakingbad #elcamino

Post udostępniony przez Breaking Bad (@breakingbadfeed)

ZOBACZ TAKŻE: 3 SEZON WESTWORLD – PREMIERA

Netflix pokazał nowy zwiastun

Na jednym zwiastunie się nie skończyło, gdyż można już zobaczyć kolejną zapowiedź nowej produkcji nawiązującej do serialu „Breaking Bad”. Większość z was zapewne zastanawia się co się stało z Aaronem Paulem, znanego jako Jesse Pinkman. W najnowszym zwiastunie możemy go zobaczyć, podczas słuchania policyjnego raportu z masakry, która miała miejsce w ostatniej scenie serialu. Nie ujawniono fabuły, dlatego wszystko owiane jest tajemnicą i sprawia, że zniecierpliwienie narasta i każdy pragnie zobaczyć co się wydarzy. Poniżej nowy zwiastun.


Wy też nie możecie się już doczekać?

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.