Westworld sezon 3: zwiastun już w sieci. A w nim plejada gwiazd!

Westworld sezon 3: do sieci trafił właśnie oficjalny zwiastun.  Dodatkowo pojawiły się spekulacje na temat konkretnej daty premiery oraz pierwsze nazwiska aktorów. Fani są zachwyceni i czekają z niecierpliwością na możliwość zapoznania się w pełni z przygodami ich ulubionych aktorów. 

Westworld – o serialu

Jest to amerykański serial science fiction, który emitowany jest od 2016 roku. Wyprodukowany przez Kilter Films, Bad Robot Productions, Jerry Weintraub Productions oraz Warner Bros. Natomiast w Polsce można go obejrzeć w stacji HBO. Akcja dzieje się w futurystycznym parku rozrywki Westworld. Dodatkowo przebywają tam hosty, a obsługa parku sprawuje nad nimi kontrole. Ogromny sukces odniósł między innymi sezon pierwszy, ponieważ zdobył aż 3 nominacje do Złotego Globu oraz zdobył cztery statuetki Emmy.

Westworld sezon 3 – obsada, data premiery

Nie jest znana konkretna data premiery trzeciego sezonu, jednak w 2020 roku można się jej spodziewać. Pytanie w której części roku? Na tę informację będziemy musieli jeszcze poczekać. Jednak znamy nowe nazwiska, które zasilą ekipę serialu. Między innymi Aaron Paul, znany z roli w „Breaking Bad” czy Lena Waithe. Sporym zaskoczeniem jest udział znanego rapera, muzyka działającego pod pseudonimem Kid Cudi. Ma on na swoim koncie liczne kolaboracje m.in. z Kanye Westem czy Pharrellem Williamsem.

Akcja ma miejsce w nowoczesnym świecie, w którym dominuje szeroko rozwinięta technologia. Odbiega to od pierwszych części serialu, co dodatkowo trzyma w napięciu największych fanów. Jednak aktorzy w dalszym ciągu będą musieli sobie radzić z przeciwnościami losu i pokonywać wiele barier. 1 maja 2018 roku stacja HBO zdecydowała się wyprodukować 3 sezon, za co większość serdecznie dziękuje.

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.