Fala przebiła szyby w promie. Ranni pasażerowie. Jest dramatyczne nagranie! [WIDEO]

fala przebiła szyby

Fala przebiła szyby w promie. W wyniku niecodziennego zdarzenia, kilku pasażerów odniosło obrażenia. W sieci pojawiło się dramatyczne nagranie, które prezentuje całą niebezpieczną sytuację od wewnątrz jednostki. Trzeba przyznać, że wszystko wyglądało naprawdę groźnie. Na szczęście nikt nie ucierpiał bardzo poważnie. Materiały wideo cieszą się wielką popularnością. Możecie je zobaczyć w dalszej części tekstu.

Fala przebiła szyby w promie. Jest dramatyczne nagranie! [WIDEO]

Ostatnie dni pod względem aury pogodowej nie należały do najprzyjemniejszych. Potężne wichury nawiedziły nie tylko Polskę, ale także naszych zachodnich sąsiadów. Właśnie z Niemczech doszło do niecodziennej a zarazem bardzo niebezpiecznej sytuacji. Mianowicie, prom w Hamburgu spotkał się z potężnymi falami i niestety nie wyszedł z tego spotkania bez szwanku.

Jak relacjonuje portal RMF24.pl, szalejące fale rozbiły szybę frontową w pomieszczeniu, gdzie zasiadali pasażerowie jednostki. Wszystko działo się w czwartek na rzece Łabie. Podczas uderzeń jednej z wielkich fal, szyby promu nie wytrzymały. Woda wraz z kawałkami szkła wdarła się na pokład. Zaskoczeni i niewątpliwie wystraszeni pasażerowie w popłochu ewakuowali się do innego pomieszczenia. O tym, że wszystko wyglądało naprawdę niebezpiecznie, świadczą poniższe nagrania:

ZOBACZ TAKŻE: SILNY WIATR ZERWAŁ DACH BIEDRONKI! PRZERAŻAJĄCE NAGRANIE TRAFIŁO DO SIECI [WIDEO]

Na szczęście skończyło się na strachu – rannych tylko trzech pasażerów

Portal RMF24.pl podaje, że zdaniem policji, w wyniku całego zdarzenia tylko trzy osoby odniosły obrażenia. Najbardziej ucierpiał 32-letni mężczyzna – kawałki szkła miały poprzecinać jego skórę. Pozostałe poszkodowane osoby odniosły jeszcze mniejsze urazy.

Wiele osób zastanawia się jednak, dlaczego wzmacniane szyby nie wytrzymały naporu fali. Zbadaniem okoliczności zdarzenia zajmą się śledczy.

źródło: RMF24.pl, Twitter; źródło zdjęcia: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.