Eksplozja gorącej zupy! Zobacz mocne wideo!

wybuch zupy

Mocne wideo obiega sieć. Całość udało się uchwycić kamerze monitoringu jednej z azjatyckich restauracji. Eksplozja gorącej zupy – choć brzmi nieprawdopodobnie, jest to możliwe. Zobacz film!

Sytuacja – co widać po osobach które zarejestrowała kamera monitoringu – wcale nie wydawała się bardzo groźna. Cała akcja toczyła się w jednej z azjatyckich restauracji. Jak podają niektóre źródła, jednemu z klientów do pojemnika z gorącym daniem wpadła zapalniczka. 

eksplozja zupy

Można domyślać się, że na ratunek ruszyła kobieta z obsługi – za pomocą sztućców do nakładania pokarmu starała się wyłowić stracony przedmiot. To co miało stać się za moment było nieoczekiwane. W jednym momencie zupa eksplodowała. Duża część gorącego posiłku wylądowała na ludziach siedzących wokół stołu.

Tymczasem zapanowała panika. Zszokowani klienci oraz osoba z obsługi natychmiast rozbiegli się w różnych kierunkach. Z pewnością odnieśli oni poparzenia. Nie wiadomo jednak, jak poważny okazał się uszczerbek na ich zdrowiu. Wydaje się, że najbardziej ucierpiała właśnie kobieta, która była nachylona nad naczyniem i próbowała znaleźć w zupie zapalniczkę.

Takie sytuacje dają do myślenia. Okazuje się, że splot nieszczęśliwych, jednak wydawałoby się mało znaczących zdarzeń – mogą mieć ogromne i fatalne konsekwencje. Wideo na którym widoczna jest eksplozja gorącej zupy, można zobaczyć poniżej!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.