Małgorzata Bartnik: Projekt Lady. Kim jest, czym się zajmuje?

MALGORZATA BARTNIKMALGORZATA BARTNIK INSTAGRAMPROJEKT LADY 1PROJEKT LADY 2019PROJEKT LADY 3PROJEKT LADY 3 UCZESTNICZKIPROJEKT LADY 4PROJEKT LADY SEZON 3PROJEKT LADY SEZON 4PROJEKT LADY UCZESTNICZKI

Małgorzata Bartnik to jedna z najstarszych uczestniczek tej edycji Projekt Lady. Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego postanowiła odmienić swoje życie!

Czym zajmuje się na co dzień?

Oprócz imprezowania, jej codzienność to dbanie o dłonie i paznokcie klientek. Małgorzata jest manicurzystką. Ze względu na jej ciężki charakter ciężko jej niekiedy dojść do porozumienia z osobami, z którymi ma kontakt podczas pracy.

Małgorzata Bartnik: Wiek, skąd pochodzi?

Jest prawie najstarszą dziewczyną w programie. Mianowicie ma 24 lata i pochodzi z Poznania. Mimo to, że jeszcze nie wyprowadziła się z rodzinnego domu, jej relacji z bliskimi nie można określić jako dobrych. Gosi najtrudniej utrzymać dobre stosunki z ojcem.

Jaka jest?

Jej główne cechy charakteru to brak ogłady i aroganckość. Nie lubi mieć wyznaczonych granic. Uwielbia się wyróżniać, a przez to chętnie i głośno wyraża swoje zdanie. Jest bardzo przywiązana do tuneli w uszach i tatuaży. Gosia zaznacza również, że z imprez zawsze wychodzi ostatnia. Lubi się wygłupiać i ma duży dystans do siebie.

Małgorzata Bartnik chłopak

Ze swoim obecnym partnerem poznała się poprzez aplikację randkową. Warto dodać, że od razu poczuła, że połączy ich wielkie uczucie. Kiedy się spotkali na jaw wyszło, że chłopak jest niepełnosprawny i jeździ na wózku inwalidzkim. Dla Małgosi nie stanowi to jednak żadnej przeszkody. Twierdzi, że jest jej cały światem.

Czego spodziewa się po udziale w programie?

Dziewczyna bardzo chciałaby, aby ktoś wytłumaczył jej jak panować nad emocjami. Zdaje sobie sprawę, że jeśli się nie zmieni może stracić to, co teraz jest dla niej najważniejsze. Ma również nadzieję, że jej kontakty z rodziną w końcu się polepszą, a jej samej uda się spoważnieć i zachowywać stosownie do wieku w jakim jest.

Małgorzata Bartnik Instagram

W Internecie prowadzi swój profil pod nazwą @malgorzatabartnik. Chcąc dowiedzieć się o niej jeszcze więcej i zobaczyć zdjęcia, jakie tam zamieszcza, koniecznie odwiedźcie jej konto na Instagramie!

Czy Małgorzata Bartnik poprzez udział w programie Projekt Lady stanie się prawdziwą damą i zmieni swoje życie na lepsze? Śledź jej losy na bieżąco i sprawdź, czy stanie się Twoją faworytką!

źródło zdjęć: instagram.com