Dziki rozkopały kryjówkę wypełnioną kokainą

Dziki rozkopały kryjówkę

Dziki rozkopały kryjówkę handlarzy narkotyków, którzy ukryli w nich kokainę. Szacuje się, że zwierzęta zniszczyły narkotyki o wartości co najmniej 20 tys. euro. Włoska policja od kilkunastu miesięcy poszukiwała mężczyzn, którzy zajmowali się nielegalnym handlem w klubach nocnych. 

Zwierzęta pomogły policji schwytać gangsterów

Włoskie służby specjalne od kilkunastu miesięcy szukali członków gangu zajmującego się sprzedażą narkotyków w nocnych klubach. Funkcjonariuszom udało się podsłuchać rozmowę handlarzy, z której wynikało, że dziki rozkopały ich kryjówkę w lesie, gdzie znajdowała się kokaina. Zwierzęta zniszczyły towar o wartości co najmniej 20 tys. euro! Co więcej, dzięki tym informacjom policja załapała 4 podejrzanych mężczyzn – trzech Albańczyków i jednego Włocha. Dwóch członków gangu trafiło do aresztu, a pozostali przebywają w areszcie domowym.

ZOBACZ TAKŻE: MIAŁ W MIESZKANIU 27 KG TROTYLU – CHCIAŁ ZDETONOWAĆ BUDYNEK

Problem z dzikami

Warto wspomnieć o problemie z jakim zmagają się Włochy. Mowa tutaj o dzikach, które niszczą uprawy, a co więcej – bardzo szybko się rozmnażają. Dodatkowo, rzymscy rolnicy zorganizowali protest, który miał zwrócić uwagę władz na realny problem z tymi zwierzętami. Zdaniem demonstrantów, populacja dzików w kraju wzrosła do dwóch milionów, podczas gdy w 2015 roku było ich dwa razy mniej.

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.