Drogowy agresor z Piaseczna się ośmieszył. Pałka wypadła mu z rąk [WIDEO]

agresor drogowy z piaseczna

Drogowy agresor z Piaseczna się ośmieszył. W sieci hitem okazało się nagranie prosto z Polski. Wszystko dzięki kamerce samochodowej i mężczyźnie, który próbował być groźny, natomiast wyszło… jak wyszło. Co tak rozwścieczyło agresywnego kierowcę? Dlaczego śmieje się z niego teraz tak wielu internautów? Odpowiedź znajdziecie poniżej – łącznie z materiałem wideo, o którym mowa.

Drogowy agresor z Piaseczna się ośmieszył. Pałka wypadła mu z rąk, internauci znów bezlitośni

W ostatnim czasie w sieci nieco rzadziej pojawiają się przykłady agresji drogowej rodem z naszego kraju. Być może ma na to wpływ ogólne ograniczenie ruchu, na które wpływ mają między innymi obowiązujące obostrzenia. Niemniej jednak, pewną próżnię, która pojawiła się w ostatnim czasie, idealnie zapełniło nagranie opublikowane na kanale STOP CHAM w portalu YouTube.

Jak wynika z opisu znajdującego się pod nagraniem na YouTube, wszystko miało miejsce w Piasecznie. Działo się to dnia 28 marca tego roku (około godziny 15:45). Według relacji właściciela kamerki, kierowcę samochodu marki Kia miał rozdrażnić fakt, że został wyprzedzony. Zauważyć należy jednak, że momentami – na co także zwraca uwagę autor nagrania – Kia jechała naprawdę wolno i nieco utrudniała sprawne poruszanie się po drodze. Po wyprzedzeniu dziać zaczęły się jednak dziwne rzeczy. Wideo, o którym mowa, można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: CZY POLACY UKLĘKNĄ PRZED MECZEM Z ANGLIĄ? W SIECI TRWA BURZA. SPRAWĘ KOMENTUJE PREZES POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI NOŻNEJ – ZBIGNIEW BONIEK, ORAZ RZECZNIK PRASOWY POLSKIEJ DRUŻYNY, JAKUB KWIATKOWSKI

Drogowy agresor chciał zastraszyć kierowcę pałką teleskopową – ale ta wypadła mu z rąk

Jak widać na powyższym materiale, w końcu doszło do zatrzymania pojazdów i wymiany uprzejmości. Warto zwrócić jednak uwagę na to, co robi agresor. Mianowicie, z samochodu wysiada z pałką teleskopową. Jednak podczas próby jej otwarcia (aby to zrobić, należy wykonać gwałtowny ruch), narzędzie wypada mu z ręki i spada w okolicach jego pojazdu. Wszystko wyglądało groteskowo, a internauci nie pozostawili tego bez echa.

Agresor momentalnie stał się pośmiewiskiem w sieci, o czym świadczą komentarze pojawiające się pod nagraniem.

źródło: YouTube – STOP CHAM

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.