Dramatyczne nagranie z granicy! Słychać dialog polskich i białoruskich żołnierzy [WIDEO]

dramatyczne nagranie z granicy

Dramatyczne nagranie z granicy! Na wideo, które w ostatnich godzinach jest niebywale popularne, słychać dialogi i okrzyki polskich oraz białoruskich żołnierzy. Padają tam bardzo mocne słowa. Nerwowo jest także dziś, gdzie polska strona musiała użyć armatek wodnych. W stronę funkcjonariuszy poleciały kamienie i prawdopodobnie kostka brukowa. Materiały, o których mowa, można zobaczyć w dalszej części tekstu.

Dramatyczne nagranie z granicy! Słychać dialogi polskich i białoruskich żołnierzy [WIDEO]

Znów bardzo gorąco jest na granicy Polski i Białorusi. Rodzime służby nie miały wyboru i użyły armatek wodnych. W stronę naszych funkcjonariuszy poleciał deszcz kamieni. Pojawiły się także doniesienia, że rzucano kostką brukową.

W sieci pojawiło się także dramatyczne nagranie, na którym słychać dialogi polskich i białoruskich żołnierzy. Materiał zawiera słowa wulgarne. Udostępniła go między innymi strona „Kataklizmy w Polsce i na świecie”, gdzie napisano:

Próba siłowego przerwania granicy. Białoruskie służby pchają migrantów na ogrodzenie. Słychać krzyczącą kobietę, ktoś rozpylił gaz. Polskie i białoruskie służby krzyczą na siebie nawzajem. Na nagraniu dużo przekleństw.

ZOBACZ TAKŻE: FATALNY WYSTĘP POLAKÓW W OSTATNIM MECZU ELIMINACJI DO MISTRZOSTW ŚWIATA, KTÓRE W 2022 ROKU ODBĘDĄ SIĘ W KATARZE. BARDZO SKOMPLIKOWANA SPRAWA W KONTEKŚCIE BARAŻU – MOŻEMY ZAPOMNIEĆ O ROZSTAWIENIU?

Ranni po polskiej stronie – efekt agresywnych zachowań na granicy

Jak informuje Straż Graniczna oraz Ministerstwo Obrony Narodowej – mamy ranne osoby po polskiej stronie. Szczegóły pojawiły się na Twitterze poszczególnych służb:

źródło: Twitter, Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.