Donald Trump chce założyć własną telewizję – ma konkurować z Fox News!

Donald Trump chce założyć

Ostatnie tygodnie skupiały się m.in. na wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Cały świat z zapartym tchem śledzi kolejne informacje dotyczące wyników, które nie przestają budzić kontrowersji. Kiedy Joe Biden świętował swoje zwycięstwo, jego konkurent węszył kolejny spisek. Donald Trump wciąż nie przestaje szokować i tym razem chce założyć swoją własną telewizję internetową.

Donald Trump chce założyć własną telewizję

Nie milkną informacje dotyczące wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych i zdaje się, że Trump nie może pogodzić się ze swoją przegraną. Co więcej, jak podaje serwis „People”, Trump już wkrótce ustąpi ze stanowiska i wyprowadzi się w Białego Domu. Mimo to, w dalszym ciągu podważa wiarygodność wyborów. To jednak nie koniec. Okazuje się, że Donald Trump chce założyć swoją telewizję internetową. Zapowiedział, że jego stacja ma być konkurencją dla Fox News, która sympatyzuje z partią Republikanów. Warto wspomnieć, że Fox News było pierwszą stacją, która oficjalnie ogłosiło zwycięstwo Bidena, co niezwykle zezłościło Trumpa. Jak donosi amerykański portal internetowy „Axios”, telewizja Trumpa ma być płatna. Chętni widzowie będą musieli wykupić miesięczny dostęp. Dla porównania, miesięczny dostęp do serwisu streamingowego Fox Nation kosztuje 5,99 dolarów.

Tym krokiem prezydent chce zagrozić zasięgom kanału FOX, a w przyszłości go zniszczyć. Już dziś robi stacji czarny PR pisząc na Twitterze o spadkach oglądalności – twierdzi informator.

ZOBACZ TAKŻE: 120-LATEK ODDAŁ GŁOS Z GROBU? KOLEJNE KONTROWERSJE WYBORÓW PREZYDENCKICH W USA!

Warto przypomnieć, że Trump za pośrednictwem Twittera odniósł się do przedstawiany w Fox News informacji. Nie krył swojego oburzenia i ostro krytykował stację, nazywając ją m.in. „skorumpowaną, grającą nie fair”, a nawet… „martwą”.

źródło: businessinsider.pl, twitter.com

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.