Doktor Irena Kamińska-Radomska. Mentorka Projekt Lady

Popularność, jaką zdobył program Projekt Lady niewątpliwie na własnej skórze odczuła doktor Irena Kamińska-Radomska. Jest jedną z mentorek w pałacu w Rozalinie, która stara się pomóc młodym, zagubionym dziewczynom. Co więcej wiadomo na jej temat?

Irena Kamińska-Radomska wykształcenie

Jest specjalistką z dziedziny etykiety i wystąpień publicznych. Doświadczenie zdobywała aż w Waszyngtonie, pod okiem szefa protokołu Białego Domu. Uzyskała tam certyfikat i międzynarodową licencję. Może pochwalić się wieloma wyszkolonymi przez siebie osobami.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Otrzymuję miłe sygnały, że lepiej ostatnio wygladam. Myślę, że to zasługa Medere😊 #mederelab

Post udostępniony przez Irena Kamińska-Radomska (@irenakaminskaradomska)

Irena Kamińska-Radomska Projekt Lady

To właśnie ona najczęściej sieje postrach wśród uczestniczek programu. Jest postrzegana jako najbardziej surowa trenerka. Mimo to, przekazuje wiele cennych informacji i daje nieocenione wskazówek z zakresu etykiety.

Irena Kamińska-Radomska córka

W jednym z wywiadów kobieta przyznała, że mimo trudnego dla niej okresu buntu u córki, teraz mają świetne stosunki. Mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji, a jej pomoc przy wychowaniu wnuków jest nieoceniona. Zdarza się, że razem pozują do zdjęć opublikowanych później w mediach społecznościowych mentorki, albo udają na różnego rodzaju eventy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Trochę zimno, ale cóż, pracować trzeba. A wygląda, jakbym była na wakacjach 😉

Post udostępniony przez Irena Kamińska-Radomska (@irenakaminskaradomska)

Irena Kamińska-Radomska książki

Jest autorką około dwustu artykułów wydanych w Polsce, ale również za granicą. Oprócz tego, na swoim koncie ma również kilka książek. Między innymi ich tytuły to: Etykieta biznesu, czyli międzynarodowy język kurtuazji, Współczesna etykieta biznesu w codziennej praktyce w Polsce i Jak zostać damą.

Irena Kamińska-Radomska Instagram

Jak większość znanych osób, kobieta także prowadzi swój profil na Instagramie. Można wyszukać ją tam pod nazwą @irenakaminskaradomska. Na chwilę obecną obserwuje ją ponad 48 tysięcy ludzi. Wśród zamieszczonych tam zdjęć, znajdują się takie z oficjalnych spotkań i wystąpień, ale także zdradza na nich kawałek życia prywatnego.

Doktor Irena Kamińska-Radomska może być wzorem do naśladowania dla wielu ludzi. Zawsze wie, jak należy się zachować, a dodatkowo prezentuje nienaganny, dopięty na ostatni guzik styl. A to czym się zajmuje bezsprzecznie sprawia jej radość!