Utalentowana siatkarka i partnerka Bartosza Kurka. Anna Grejman

Kim jest dziewczyna, która rozkochała w sobie naszego Mistrza Świata z 2018 roku w siatkówce mężczyzn? Anna Grejman to utalentowana siatkarka i prywatnie partnerka Bartka Kurka. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Anna Grejman [WIEK, WZROST]

Siatkarka urodziła się 8 czerwca 1993 roku. A więc niebawem świętować będzie swoje 26 urodziny. W związku z tym, jest o 5 lat młodsza od swojego partnera. Na boisku gra na pozycji przyjmującej, a mierzy 183 cm.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#wild 🐆

Post udostępniony przez Anna Grejman (@grejmanka)

Anna Grejman kariera i klub

Od najmłodszych lat wiązała swoją przyszłość z siatkówką. Grała już w reprezentacji Polski juniorek. W 2013 roku po raz pierwszy dostała powołanie do szerokiego składu kadry. W tym samym roku, jako seniorka zadebiutowała na parkiecie w biało-czerwonych barwach. Ostatnim klubem, z jakim łączył ją profesjonalny kontrakt był Chemik Police. Obecnie nie jest zawodniczką żadnego z polskich, ani zagranicznych.

Anna Grejman i Bartosz Kurek

Para nie skrywa uczucia, jakim darzy się nawzajem. Ona ciągle podkreśla, jak bardzo jest dumna z partnera, a on dziękuje jej za wsparcie i motywację. Podobno ze względu na siatkarza, kobieta przeniosła się do Turcji, a następnie zerwała kontrakt z ówczesnym polskim klubem. Pewnym jest, że bezgranicznie się kochają i czerpią satysfakcję z każdej spędzonej razem chwili. Co więcej, w listopadzie 2018 roku pochwalili się zdjęciem, które ewidentnie świadczyło o przyjętych zaręczynach.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Taka tam #happyme 😊

Post udostępniony przez Anna Grejman (@grejmanka)

Anna Grejman Instagram

Na jej profilu (@grejmanka) znajdziemy zdjęcia emanujące miłością z Kurkiem, z treningów, które są nieodłączną częścią życia siatkarki oraz jej małego pupila, którego zabiera prawie wszędzie ze sobą. Aktualnie obserwuje ją niespełna 73 tysiące osób, jednakże trzeba zwrócić uwagę, że ta liczba ciągle rośnie.  

A więc oprócz tego, że Anna Grejman to utalentowana siatkarka i partnerka Bartosza Kurka, trzeba przyznać, że prywatnie wydaje się być bardzo sympatyczną i pozytywną osobą! Dodatkowo uśmiech nie schodzi jej z twarzy!