Defilada w Moskwie – ten szczegół na nogach Putina zwrócił uwagę. O co chodzi? [FOTO]

defilada w moskwie

Defilada w Moskwie – ten szczegół na nogach Putina zwrócił uwagę wszystkich obserwatorów. Po raz kolejny wybuchła dyskusja na temat zdrowia prezydenta Rosji. W tym przypadku chodzi o koc, który Putin trzymał właśnie na swoich nogach. Jak zauważa portal RMF24.pl – mimo nie najgorszej pogody, tylko Władimir Putin, w dodatku siedzący wśród weteranów, miał na sobie koc. Spekuluje się, że chciał on coś ukryć i po raz kolejny chodzi o jego problemy zdrowotne.

Defilada w Moskwie – ten szczegół na nogach Putina zwrócił uwagę obserwatorów. O co chodzi?

Po raz kolejny powraca temat defilady w Moskwie, która organizowana była – zgodnie z tradycją – 9 maja. Właśnie wtedy obchodzi się bowiem w Rosji Dzień Zwycięstwa ZSRR nad Niemcami. Jednym z ważnych wydarzeń upamiętniających ten dzień, jest wojskowa parada na Placu Czerwonym w Moskwie. Zwykle przemawia tam też Władimir Putin. Prezydent Rosji tym razem – i to wbrew oczekiwaniom – był dość oszczędny w słowach. Do tego obserwatorzy znów zwrócili uwagę na szczegóły, które mogą wpływać na jego kiepski stan zdrowia. Chodzi o koc, który znalazł się na nogach Putina, gdy kamery uchwyciły moment, kiedy ten siedział wśród weteranów wojennych.

Powołujący się na zagraniczne media portal RMF24.pl podaje, że tego dnia w Moskwie było około 10 stopni Celsjusza. W dodatku Putin zasiadający wśród weteranów, był jedyną osobą z kocem. Momentalnie pojawiły się podejrzenia, że w ten sposób prezydent Rosji chciał coś ukryć. Jak i w innych przypadkach, także teraz wiele osób próbuje się doszukać ewentualnych objawów choroby Parkinsona u Putina. W sieci pojawiły się zdjęcia, na których widać jego nogi okryte kocem:

ZOBACZ TAKŻE: UKRAIŃCY WYŚMIALI DEFILADĘ PUTINA. OPUBLIKOWALI W SIECI NIEBYWAŁE NAGRANIE [WIDEO]

Koc na nogach Putina miał ukryć jego problemy ze zdrowiem? Chodzi o drżące nogi

Zdaniem obserwatorów, koc na nogach Putina po raz kolejny może dowodzić temu, że Rosjanin cierpi na chorobę Parkinsona. Zakrycie nóg mogło być próbą odwrócenia uwagi od ich drżenia, tak jak miało to już miejsce w kilku innych nagraniach – jak choćby wtedy, gdy Putin rozmawiał z Szojgu i kurczowo trzymał się stołu.

źródło: RMF24.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.