„Dawaj go!” – grupa dzieci znęca się nad 9-latkiem. W sieci filmy

dawaj go

„Dawaj go!” – takimi okrzykami grupa dzieci zachęcała siebie nawzajem do wyrządzania 9-latkowi jeszcze większej krzywdy. Ofiara przez liczną grupę agresorów była bita, kopana, popychana, duszona i obrażana. Podaje się także, że w chłopca rzucano kamieniami. Czym zawinił? Tego nie wie nikt. W sieci wybuchła burza, a sprawa już jest w rękach policji, która ustaliła sprawców. Co jednak dalej? Czy mali oprawcy są bezkarni?

„Dawaj go!” – grupa dzieci znęca się nad młodszym chłopcem, a nagranie umieszcza w mediach społecznościowych

To jedna z tych sytuacji, gdzie naprawdę trudno znaleźć cenzuralne słowa na opisanie zachowania grupy młodych osób, które w dużej przewadze liczebnej znęcają się nad młodszym kolegą. Okrzyki, podżeganie do zadawania większego cierpienia. Duszenie, popychanie, bicie, kopanie. Przy wszystkim salwa braw i śmiechów. Młodociani oprawcy nic nie robili sobie z dramatu, który właśnie przeżywa maltretowane przez nich dziecko. Do czego podejrzane osoby posuną się kolejnym razem? Czy spotka je jakakolwiek kara?

Nagrania przez kilka godzin krążyły w sieci, internauci są zbulwersowani

Bulwersujące zachowanie oprawców 9-latka znalazło się w sieci. Od razu rozpętała się burza. Mianowicie, internauci na agresorach a także ich rodzicach, nie zostawili suchej nitki. Jak nieoficjalnie się podaje, dzieci które dręczyły chłopca znajdują się w przedziale wiekowym od 10 do 14 lat. 

Reporter portalu weekendfm.pl dotarł do matki bitego chłopca. Wszystkiego dowiedziała się od krewnego, który zatrważające nagranie zobaczył w sieci. O całym zajściu poinformowała policję.

Całe zajście miało miejsce w miejscowości Klawkowo (pomorskie). W związku z uskarżaniem się syna na różnego rodzaje bóle, których przyczyną może być przykre zajście, kobieta chce syna poddać obdukcji lekarskiej. Poniżej cytujemy słowa matki 9-latka, które opublikował portal weekendfm.pl:

To jest niemożliwe, żeby tak dzieci traktowali, nie mówię tam pchnięcie się albo coś, to jest inna rzecz, ale nie takie coś. Jakby go zabili, co by się stało? Kto by odpowiadał? Dziesięciu na jednego, przecież tam chłopaki są 14-15 letnie, on dopiero ma 9 lat, a co on takiego mógł im zrobić w ogóle, żeby oni go tak traktowali?

Jedno z bulwersujących nagrań (jest ich więcej) prezentujemy poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: PRZELOT PRZEZ OKO HURAGANU DORIAN! NIESAMOWITE WIDEO

źródło zdjęcia: weekendfm.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.