Daniel Magical trafił do więzienia – policja zatrzymała patostreamera podczas… relacji na żywo! [WIDEO]

Daniel Magical

Daniel Magical od lat jest na językach. Prowokuje swoimi kontrowersyjnymi i wulgarnymi treściami publikowanymi w sieci. „Słynny” patostreamer ma na swoim koncie wiele występków, co ostatecznie zakończyło się odsiadką w więzieniu. Policja zatrzymała Daniela podczas relacji na żywo. Wszystko trafiło do sieci!

Kim jest Daniel?

Daniel Magical to popularny w naszym kraju youtuber i streamer, który słynie z wulgarnych treści i spożywania na wizji alkoholu. Podczas jego relacji na żywo nie brakowało agresji, brutalności i szeroko pojętej patologii. Podczas streamów występował często ze swoją mamą „Gochą” oraz jej konkubentem „Jacą”.

Po czasie działalnością Daniela zainteresowały się służby. Ostatecznie streamer w listopadzie został skazany przez sąd w Toruniu na karę roku pozbawienia wolności w zawieszeniu. Magical miał zaprzestać swojej działalność w sieci i znaleźć prace. Wyrok dotyczył nakłaniania „Gochy” i „Jacy” do składania fałszywych zeznań na policji.

Daniel ostatecznie nie zastosował się do kary sądu i złamał zasady zawieszenia. W związku z tym musiał wziąć pod uwagę odsiadkę. 15 grudnia rzeczywiście udał się do zakładu karnego, by odpowiedzieć za swoje czyny i ponieść karę jednak… spóźnił się o 20 minut. Nie stawił się do zakładu karnego równo o godzinie 15:00, a o 15:20, w związku z tym odesłano go do domu. Z tego momentu pochodzi jego „słynne” zdjęcie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Daniel Zwierzyński (@danielmagical)

ZOBACZ TAKŻE: BILL GATES I JEGO ZDUMIEWAJĄCE SŁOWA – ZBLIŻAJĄCY SIĘ CZAS BUDZI SPORO OBAW

Daniel Magical zatrzymany

Streamer nie spodziewał się, że z karą spotka się tak szybko. Sądził, że do więzienia trafi w roku 2022, jednak brutalna rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Dokładnie 29 grudnia, podczas relacji na żywo, do mieszkania Daniela zapukali zamaskowani policjanci. Wówczas doszło do zatrzymania streamera i doprowadzenia go do zakładu karnego. Wszystko działo się na oczach widzów, bowiem właśnie wtedy trwał stream. Na nagraniu, które trafiło do sieci widać, jak Daniel pakuje się i żegna z widzami. Nie kryje, iż nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

 

źródło: instagram.com, youtube.com, o2.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.