Czar par – czy szykuje się powrót popularnego programu?

Informacje o powrocie popularnego programu z lat 90 krążą w sieci coraz częściej. W rywalizacji brało udział wiele par podczas trwania 3 sezonów. Jeżeli program zapewnia ludziom rozrywkę, tym bardziej warto pomyśleć nad ponowną emisją. Dlatego, jak donoszą media, stacja TVP być może zaskoczy fanów. Czar Par czy będzie powrót?

Czar par na czym polega

Dla tych, którzy nie pamiętają o co chodzi w programie Czar Par, przygotowaliśmy małe przypomnienie. Dzięki stacji TVP, emitowany w latach 1993-1996. Konkurencja trwała aż rok czasu. W pierwszej edycji początkowo uczestniczyły 54 pary. Do finału natomiast przechodziło 8 par. Mianowicie chodziło o różne konkurencje, za które można było zgarnąć liczne nagrody. Głównie sprzęt AGD, wycieczki czy nawet mieszkanie. Realizacja natomiast odbywała się w Studio Koncertowym Polskiego Radia w Warszawie. W soboty wieczorem, około godziny 22 ludzie zasiadali przed telewizorem i kibicowali ulubionym uczestnikom.

Czar par 2019

Czekacie na nową edycję? Po pierwsze, pojawiły się plotki o kontynuacji produkcji na niejednym portalu. Po drugie, są też pierwsze przypuszczenia względem tego, kto poprowadzi show. W poprzednich edycjach ta rola należała do Krzysztofa Ibisza oraz do Hanny Dunowskiej.

Więc, kogo typujecie jako nowego prowadzącego? Jak donoszą portale, podobno ta rola może należeć do Antoniego Królikowskiego. Ten młody aktor jest znany między innymi z roli w serialu Diagnoza czy w filmie Miasto 44. Oczywiście to nie wszystkie pozycje w jego karierze, gdyż grał jeszcze w: Na dobre i na złe, Wkręceni 2 czy Życie nad rozlewiskiem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Spacer w zalesiańskim lesie z Lejlą i Klasykiem po zupie u mamy @malgorzata_ok 😍#zalesie #spacer #psy #klasyk #lejla #las #niekupujadoptuj #ulubionabluza #króllew 🦁🐰🐕

Post udostępniony przez Antoni Królikowski (@antek.krolikowski)

Widzicie go w roli prowadzącego teleturnieju Czar par? Jesteśmy ciekawi jaka będzie decyzja w sprawie dalszego postępowania. Czy w ogóle produkcja ruszy i czego będzie można się spodziewać. Czekamy z niecierpliwością na dalsze informacje.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.