Czapki ochronne przed promieniowaniem 5G są już dostępne na Allegro

czapki ochronne przed promieniowaniem 5g

Czapki ochronne przed promieniowaniem 5G są już dostępne między innymi na Allegro. Ile kosztuje foliowy worek na głowę? Czy w ogóle jest skuteczny i potrzebny? Zwłaszcza ta druga kwestia budzi wiele kontrowersji, które nierzadko przeradzają się w ożywione dyskusje. Osób, które panicznie boją się rzekomego promieniowania 5G, jest coraz więcej. Można zatem zakładać, że popyt na omawiane czapki będzie spory.

Czapki ochronne przed promieniowaniem 5G są już dostępne na Allegro

Temat sieci 5G budzi wiele kontrowersji, dyskusji, a momentami prowadzi nawet do agresji i niszczenia mienia. Tutaj chodzi rzecz jasna o głośny proceder podpalania masztów emitujących sygnał 5G. Do takich sytuacji doszło już w kilku europejskich krajach. Wygląda więc na to, że nie wszystkie społeczeństwa są gotowe na innowacyjną sieć. Czy jednak jest ona rzeczywiście niebezpieczna? W sieci można spotkać się z wieloma opiniami na ten temat. Jedni temat bagatelizują, inni natomiast zablokowanie 5G traktują jako sprawę życia i śmierci.

Niektórzy w całej sytuacji zwęszyli pewny zysk. Mianowicie, w Internecie pojawiły się specjalne czapki, mające chronić ludzi przed wpływem promieniowania 5G. Oferty można znaleźć już między innymi w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro. Ich cena? Bagatela, 130 złotych za sztukę. A skuteczność? No cóż, to jak na razie jedna wielka niewiadoma.

ZOBACZ TAKŻE: PAŁAC KULTURY I NAUKI W WARSZAWIE W TĘCZOWYCH BARWACH. TO OKAZANIE SOLIDARNOŚCI SPOŁECZNOŚCI LGBT+

Dystrybutor zapewnia o wysokiej jakości produktu, potwierdzonej testami

Czy czapka z folii, która kosztuje 130 złotych, rzeczywiście może skutecznie odbijać rzekomo szkodliwe promieniowanie? Dystrybutor produktu nie ma co do tego wątpliwości. W serwisie Allegro można znaleźć szczegółowy opis produktu, w którym czytamy między innymi:

Na sprzedaż specjalnie wykonane nakrycia głowy, które zabezpieczają nas przed szkodliwym promieniowaniem. Jeśli ostatnimi czasy zauważyłeś u siebie gorsze samopoczucie, trudności ze snem czy ogólny dyskomfort jest to prawdopodobnie przyczyna montowanych masztów do technologii 5G.

To jednak nie koniec. W dalszej części opisu pojawia się jeszcze więcej interesujących informacji o czapkach chroniących przed szkodliwym promieniowaniem:

Wszędzie wmawia się nam, że jest to całkowicie normalne, podczas gdy normy zwiększono ponad STUKROTNIE. Nakrycie zostało wykonane na bazie ogólnodostępnego aluminium. W celu dodatkowej ochrony pokryte zostały dodatkową warstwą dielektryków. Kluczem jest również wyśmiewany przez ludzi kształt, prześmiewczo wykorzystywany, a jak się jednak okazuje działający.

Na koniec pojawiło się także kilka słów o skuteczności działania omawianej czapki:

Pomiary PEM wykonano poza nakryciem jak i w środku. Efektem było obniżenie wyniku o ponad 90%. Wykonano je za pomocą miernika TENMARS TM196.

Czy znajdą się chętni na tego typu czapki? Co do tego, raczej nie ma wątpliwości. Kto wie, być może niebawem na ulicach spotkamy ludzi w czapkach ochronnych przed szkodliwym promieniowaniem 5G!

źródło: Allegro, Wykop

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.