Zacznie się pod koniec wakacji. Popularny jasnowidz ma bardzo złe wieści dla Polaków

zacznie się pod koniec wakacji

Zacznie się pod koniec wakacji. Popularny polski jasnowidz ma bardzo złe wieści dla Polaków. Portal o2.pl przytacza słowa Wojciecha Glanca, którymi ten podzielił się z Interią. Niestety, trudno w nich szukać zbyt wielu pozytywnych przekazów. Narastać mają problemy finansowe, ale to nie koniec kłopotów dla rodaków. Jasnowidz Glanc wskazał też pewną grupę społeczną, która może szczególnie odczuć wszystko na własnej skórze. O kogo chodzi? Szczegóły poniżej.

Zacznie się pod koniec wakacji. Popularny polski jasnowidz ma bardzo złe wieści dla rodaków

To zdecydowanie nie są dobre wieści. Swoją najnowszą wizję w mediach zaprezentował Wojciech Glanc. To jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów, którego coraz częściej zestawia się z Krzysztofem Jackowskim. Glanc podobnie jak Jackowski publikuje swoje wizje w serwisie YouTube, gdzie chętnie oglądają go tysiące rodaków. Teraz jednak – jak czytamy w serwisie o2.pl – Wojciech Glanc swoje przewidywania na najbliższe miesiące zdradził Interii. Jego zdaniem interesujące rzeczy mają mieć miejsce już pod koniec tegorocznych wakacji. Właśnie wtedy ma nastąpić kolejna znacząca podwyżka cen, którą przy obecnie panującej drożyźnie naprawdę trudno sobie wyobrazić:

Mam odczucie, że okres wakacyjny przejdzie dosyć spokojnie. Ja bym się najbardziej obawiał końca wakacji, wtedy zaczniemy zauważać to, jak ceny lecą do góry.

To jednak nie koniec. W dalszej części przepowiedni dzieją się wręcz makabryczne rzeczy. Glanc dla Interii mówił:

Usłyszymy o ludziach, którzy samobójstwa popełniają, bo nie wyrabiają z kredytami. Ja się bardzo obawiam. Będzie też migracja – ludzie będą ze swoich mieszkań wracać do rodziny, żeby „wyrobić”. Obawiam się tego potwornego wzrostu cen.

ZOBACZ TAKŻE: To dzieje się w restauracjach przez inflację! Zdjęcie menu robi furorę [FOTO]

Kłopoty z dostępem do prądu pod koniec 2022 roku? Słowa, które przyprawiają o dreszcze

Wojciech Glanc w swojej wypowiedzi dużo miejsca poświęcił drożyźnie, która ma doświadczyć nas jeszcze bardziej niż obecnie. Jego zdaniem na własnej skórze kryzysu najbardziej doświadczą emeryci. Portal o2.pl przytacza wypowiedź jasnowidza:

Ja jednak bardzo obawiam się jednej rzeczy – że będziemy coraz więcej słyszeć o emerytach przymierających wręcz głodem. Że to będzie coraz więcej osób wyciągających rękę na ulicy.

Na sam koniec o2.pl przytacza najbardziej enigmatyczną wypowiedź Glanca, której ten udzielił Interii. Chodzi o problemy z dostępem do prądu, które w Polsce mogą wystąpić pod koniec 2022 roku:

Ja widzę kiepsko ten ostatni kwartał tego roku. Chciałbym mieć dobre wrażenia, ale obawiam się, że to będzie, jak w latach 80. ’20-sty stopień zasilania’. Ten rok będzie ciężki.

źródło: o2.pl, Interia; foto: YouTube

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.