Awaria kolejki linowej 300 metrów nad ziemią. W sieci przerażające nagrania [WIDEO]

awaria kolejki linowej

Awaria kolejki linowej 300 metrów nad ziemią. W sieci pojawiły się przerażające nagrania. Wszystko miało miejsce w Indiach, a konkretniej na Parwanoo Timber Trail. Jak podaje o2.pl, w chwili awarii w wagoniku znajdowało się 11 osób. Błyskawicznie zaczęto przeprowadzać akcję ratunkową, z której nagrania opublikowano w sieci. Wszystko trwało dobre kilka godzin a działania służb były naprawdę skomplikowane. Materiały zobaczycie w dalszej części tekstu.

Awaria kolejki linowej 300 metrów nad ziemią. W sieci opublikowano przerażające nagrania [WIDEO]

Do bardzo niebezpiecznej sytuacji doszło w Indiach. Awarii uległa kolejka linowa Parwanoo Timber Trail. Turyści utknęli w potrzasku aż 300 metrów nad ziemią. Jak czytamy w o2.pl, w momencie zdarzenia w wagoniku przebywało aż 11 osób. W miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe, które zaczęły akcję wyciągania uwięzionych w kolejce osób. Wszystko okazało się naprawdę wymagającym zdaniem, ale jak się okazuje – mimo znacznej wysokości wszystkich udało się bezpiecznie sprowadzić na ziemię. W o2.pl czytamy wypowiedź zastępcy nadinspektora lokalnej policji, który mówił:

Nie napotkano wielu trudności w uratowaniu pasażerów i transportowaniu ich na ziemię. Jedna osoba na raz, po owinięciu każdej linami. Uruchomiono ratowniczą kolejkę linową, aby wydostać ludzi.

Jedno z nagrań, na którym widać akcję ratunkową, można zobaczyć poniżej. Widać na nim, jak wysoko znajdował się zepsuty wagonik:

ZOBACZ TAKŻE: Cwaniak z BMW mocno się zdziwił. Z malutkiego Nissana wyszedł wielki facet [WIDEO]

Co było przyczyną awarii kolejki linowej?

Powyższe nagranie nie jest jedynym, które pojawiło się w sieci. Akcję doskonale udokumentowano. Na jednym z materiałów widać uwięzione w wagoniku osoby – niektóre z nich były starsze:

Co ciekawe, nadal nie wiadomo, co było przyczyną awarii kolejki.

źródło: o2.pl, Twitter; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.