Covidowe gadżety coraz popularniejsze – czym jest izidor?

Covidowe gadżety

Covidowe gadżety coraz popularniejsze! Pandemia koronawirusa oprócz ogromnych szkód humanitarnych i gospodarczych sprawiła, że wiele osób postanowiło wykorzystać ten moment do zarobienia pieniędzy i rozpoczęcia własnego biznesu. Oprócz szerokiej gamy maseczek na różne okazje, pojawiły się także inne produkty, które zmniejszają ryzyko zarażenia się. 

Czym jest izidor?

Pandemia koronawirusa nie daje za wygraną, a liczba osób chorych jak i ofiar stale rośnie. Rządzący wprowadzają kolejne restrykcje i ograniczenia, ludzie tracą pracę, a media z każdej strony zalewają nas kolejnymi informacjami na temat niebezpiecznego wirusa. Nic więc dziwnego, że w wielu miejscach panuje dezorganizacja i panika.

ZOBACZ TAKŻE: NOWE OBOSTRZENIA W CAŁEJ POLSCE – LOKALE CZYNNE DO 22:00 I MASECZKI NA CMENTARZACH. CO JESZCZE ULEGŁO ZMIANIE?

Oprócz ogromnych strat ekonomicznych, gospodarczych i oczywiście humanitarnych, pandemia zainspirowała wielu ludzi do rozpoczęcia biznesu. Jak wiadomo – potrzeba matką wynalazku. I oto jest – izidor. Nazwa pochodzi z języka angielskiego, od słów: easy door, czyli „łatwe drzwi”. To wielofunkcyjny przyrząd, który służy do ochrony dłoni przed kontaktem z zabrudzonymi powierzchniami.


IZIDOR umożliwia bezdotykowy kontakt dłoni z przedmiotami takimi jak klamka, uchwyt, poręcz, przycisk  (domofonu, parkometru, windy itp.) przez co ogranicza ryzyko przedostania się brudu i drobnoustrojów do Twego organizmu. Najlepiej sprawdza się poza domem lub tam, gdzie nie ma możliwości umycia rąk – informuje producent.
Covidowe gadżety
Covidowe gadżety
Produkt zbudowany jest z 2 części: manipulatora, czyli nakładki, która umożliwia chwytanie i futerału do przechowania minupulatora. Należy pamiętać, aby nie dotykać wewnętrznej strony futerału. Ponadto, manipulator wyposażono w hak do przyciągania, chwytania lub zawieszania jak i bolec do naciskania przycisków. Izidor po każdy powrocie do domu należy umyć środkiem czyszczącym i ciepłą wodą, zdezynfekować lub włożyć do zmywarki. Gadżet jest dobrą alternatywą dla jednorazowych rękawiczek, których zużycie obecnie jest ogromne. To ważny aspekt dla ludzi, którzy dbają o środowisko. Izidor na stronie producenta kosztuje zaledwie 17,99 zł! 
Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

 

źródło: izidor.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.