Córka króla Norwegii związała się z Szamanem, który leczy raka

księżniczka i szaman

Niesłychane informacje docierają z Norwegii. Córka króla Norwegii, Marta Ludwika, związała się z amerykańskim szamanem. Jej nowy partner ma leczyć raka oraz kontaktować się ze zmarłymi już osobami – choć to tylko część jego rzekomych mocy. Związanych z parą dziwactw jest jednak o wiele więcej, co można przeczytać poniżej.

Córka króla w nietypowym związku

To nie pierwszy raz, kiedy o córce króla Norwegii robi się głośno. Przed dwoma laty wzięła rozwód. Ostatnie doniesienia są jednak o wiele bardziej szokujące. Marta Ludwika związała się z amerykańskim szamanem, o czym poinformowała za pomocą mediów społecznościowych. Co ciekawe, jest świadoma że znów będzie w centrum uwagi – jednak czy właśnie o to jej nie chodzi?

Jej nowy wybranek to Durek Verrett. Określa się szamanem. Skojarzenie jakie pierwsze przychodzą na myśl? Czarownik, osoba sprawiająca wrażenie niepoczytalnej, obwieszona setkami talizmanów, rzucająca zaklęcia oraz stosująca niecodzienne praktyki lecznicze i przywódcze. W plemionach szamanami określa się osoby pełniące funkcje religijne, mające umiejętność kontaktowania się choćby ze zmarłymi przodkami czy wyznawanymi bóstwami. Takiego postrzeganie swojej osoby pragnie jednak uniknąć Durek. Opisywany mężczyzna określa się natomiast mianem mostu między otaczającym nas światem, a światem duchowym.

Tytuł królewski a kontrowersje

Para próbuje wykorzystać swoje 5 minut i… rusza w trasę, promującą ich związek oraz propagującą duchowy rozwój społeczeństwa. Można śmiało przypuszczać, że pomysłodawcą tego projektu jest nowy wybranek Norweżki. Co ciekawe, udział w proponowanych przez ekscentryczną parę spotkaniach ma być odpłatny (w naszej walucie koszt takiej zabawy wynosi niemal 300 złotych), a tournee promowane jest hasłem „Księżniczka i Szaman”. I właśnie ten aspekt najbardziej rozsierdza miejscowe społeczeństwo. Według niego, córce Króla nie przystoi wykorzystywanie tytułu królewskiego w kontekście – jakby nie patrzeć – biznesu.

Durek Verrett mówi o sobie, że posiada nadzwyczajne, wręcz nadludzkie zdolności. Ma potrafić kontaktować się ze zmarłymi, a za pomocą specjalnych ziół może – według siebie – wyleczyć nowotwór. Gdyby tego było mało, twierdzi, że ze swoją aktualną partnerką spotkał się już w poprzednim wcieleniu. Już wtedy mieli tworzyć parę – jak się okazuje – królewską.

Para nie zdradza, co o ich związku sądzi król.

źródło zdjęcia: Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.