Kim jest Emily Ratajkowski? Jak stała się sławna i skąd w niej tyle pewności siebie?

27- latka zajmuje wiodące miejsca w rankingach najseksowniejszych kobiet na świecie. Jest pewna siebie, tajemnicza, uzdolniona oraz posiada piękne ciało. Podziwiają ją zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zatem – kim jest Emily Ratajkowski?

Jak odniosła sukces?

Emily O’Hara Ratajkowski urodziła się 7 czerwca 1991 roku w Londynie. Wywodzi się z artystycznej rodziny: ojciec jest malarzem, natomiast matka pisarką. Karierę zaczynała mając 14 lat poprzez podpisanie kontraktu z agencją modelek. W tym samym czasie kończyła również szkołę średnią.
Stało się o niej głośno, gdy w 2013 roku wystąpiła w kontrowersyjnym teledysku Robina Thicke’a i Pharrella Williamsa „Blurred Lines”.

Pewność siebie

Nietrudno zauważyć, że modelka nie należy do skromnych. Posiada piękne ciało, które uwielbia eksponować. Żeby zobaczyć kim jest Emily Ratajkowski wystarczy odwiedzić jej konto na Instagramie. Cieszy się ono ogromną popularnością i jest obserwowane przez ponad 22 tysiące fanów. Jak twierdzi pewność siebie wyniosła z domu rodzinnego, gdzie nagość nie była niczym nadzwyczajnym. Jest blisko związana z feminizmem, a swoje poglądy manifestuje bardzo zdecydowanie.

Potajemny ślub

Na początku 2018 roku modelka wzięła kameralny ślub. Wiadomością o zdarzeniu podzieliła się z fanami po fakcie, za pośrednictwem Instagrama. Nowina wywołała spore zamieszanie, bowiem nikt nie wiedział, że z kimś się spotyka. Wybrankiem Emily jest Sebastian Bear-McClard, znany aktor i producent. Podczas skromnej ceremonii ślubnej zakochanym towarzyszyło jedynie grono najbliższych przyjaciół.

Kariera w aktorstwie

27-latka angażuje się nie tylko w modeling, bliskie stało się dla niej również aktorstwo. Na swoim koncie ma już kilka ról filmowych, jednak najbliższa zasadom, które wyznaje jest postać Mallory w ekranizacji „Jestem taka piękna!”. Przesłanie filmu miało uświadomić widzom jak ważne jest postrzeganie własnej osoby.

Niewątpliwie Emily Ratajkowski jest przykładem na to, że uroda i niepodważalna atrakcyjność nie muszą oznaczać braku inteligencji. Istnieje duża szansa, że w przyszłości niejednokrotnie zaskoczy nas swoją osobą!

źródła zdjęcia: instagram