Conor McGregor uderzył w barze starszego mężczyznę! [WIDEO]

mcgregor uderzył starszego mężczyznę

Conor McGregor uderzył w barze starszego mężczyznę! Choć wszystko działo się w kwietniu tego roku, dopiero teraz w sieci opublikowane nagranie pokazujące całe zdarzenie. Wideo bardzo szybko zyskuje na popularności – w ciągu kilku godzin w serwisie YouTube odtworzyło je ponad pół miliona osób. Czy popularnego irlandzkiego wojownika czekają kolejne problemy? Jego kariera wyraźnie wymknęła się spod kontroli. Zobacz nagranie!

Conor McGregor uderzył w barze starszego mężczyznę

Kariera Conora McGregora ewidentnie wymknęła się spod kontroli. Swego czasu jeden z najlepszych zawodników UFC, najbardziej rozpoznawalna i najbardziej charakterystyczna osobowość całej potężnej federacji, nie miała sobie równych. Teraz jego kariera, a także życie prywatne, znajduje się na zakręcie. Tym razem krewki Irlandczyk nie wytrzymał nerwów w jednym w barów w jego ojczyźnie. Nie zniósł odmowy jednego z klientów i wymierzył cios prosto w jego twarz. Zobacz nagranie!

O co tak właściwie poszło? Mężczyzna miał odmówić popularnemu zawodnikowi napicia się alkoholu

Sytuacja zaogniła się nagle, w sieci krąży też powód, dla którego McGregor wyprowadził cios. Zagraniczne media podają, że Irlandczyk wszystkim obecnym w barze zaproponował napicie się swojego alkoholu – whiskey Proper Twelve. Wszystko miało dziać się w The Marble Arch Pub w Dublinie.

Problem w tym, że siedzący przy barze mężczyzna dwukrotnie odmówił wypicia oferowanego trunku. Właśnie to miało rozsierdzić McGregora. Nie wiadomo jednak, jakie padły przy tym słowa. Nie zmienia to faktu, że byłemu mistrzowi UFC takie zachowanie nie przystoi.

ZOBACZ TAKŻE: TAK SIĘ PUDŁUJE W EKSTRAKLASIE! 

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.