Co za zmiana w McDonald’s! Tego już tam nie dostaniecie

co za zmiana w mcdonalds

Co za zmiana w McDonald’s! To już pewne – tego na pewno nie dostaniecie tam nigdy więcej. W ostatnim czasie popularna sieciówka przeszła przez wiele większych lub mniejszych zmian. Głośno było między innymi o całkowitej wymianie rurek z plastikowych na papierowe. Nie wszystkim przypadło to do gustu, zwłaszcza przez krótką trwałość nowych rurek. Później wycofano ze sprzedaży ulubionego przez wielu „Kurczakburgera”. Co tym razem wymyśliły władze restauracji fast-food? Możecie być zaskoczeni!

Co za zmiana w McDonald’s! Tego już tam nie dostaniecie! O co dokładnie chodzi?

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany! W ostatnim czasie McDonald’s przechodzi przez szereg zmian – i mowa tutaj nie tylko o roszadach w menu restauracji, choć te najczęściej rodzą najwięcej wątpliwości i dyskusji. Jak dobrze pamiętamy, sporym echem odbiło się choćby wycofanie z oferty „Kurczakburgera”, który był wręcz uwielbiany przez ogromną ilość klientów. Wiele emocji w sezonie zimowym budzi też zawsze pojawienie się „Burgera Drwala”. To tylko pokazuje, jak bardzo ludzie są przywiązani do McDonald’s, a to wpływa na podejście do zmian w sieciówce. Kolejna nadeszła właśnie teraz. O co chodzi jednak tym razem?

Jak oficjalnie zakomunikowała restauracja, z lokali znikną plastikowe sztućce. Zastąpią je sztućce wytworzone z drewna. Wymiany dokonano już we wszystkich lokalach na terenie naszego kraju. Czy jednak zmiana okaże się strzałem w dziesiątkę? Jak dobrze wiadomo, chodzi tutaj przede wszystkim o względy ekologiczne i ograniczenie produkcji plastiku. Podobne roszady jednak nie zawsze były dobrze odbierane…

ZOBACZ TAKŻE: WŚCIEKŁY KIEROWCA RZUCIŁ SIEKIERĄ W PRZEDNIĄ SZYBĘ INNEGO POJAZDU! ZNAJDOWALI SIĘ TAM LUDZIE… W SIECI POJAWIŁO SIĘ MOCNE NAGRANIE [WIDEO]

Koniec plastikowych sztućców w McDonald’s. Chodzi o ekologię

Jak zostanie przyjęta ta zmiana? Tutaj należy wspomnieć sytuację z początku 2020 roku, gdy z sieciówki wycofano plastikowe rurki. Niestety, ich zamienniki nie okazały się zbyt trwałe. Stosunkowo szybko miękną, a spożywanie nimi produktów typu shake, staje się naprawdę uciążliwe.

Drewniane sztućce powinny jednak nie przysparzać aż tylu problemów. Zmiana ta na pewno okaże się korzystna dla środowiska. Jak bowiem przytacza o2.pl, tylko w 2019 roku McDonald’s wydał w samej Polsce aż 60 milionów plastikowych sztućców.

źródło: o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.