Chodnik zapadł się pod ziemię. Dwie kobiety uwięzione w głębokim leju [WIDEO]

chodnik zapadł się pod ziemię

Chodnik zapadł się pod ziemię a dwoje pieszych zostało uwięzionych w głębokim leju. Do dramatycznej sytuacji doszło w Chinach. W sieci pojawiło się nagranie z całego zajścia. Choć wszystko wyglądało niezwykle poważnie – kobiety spacerujące chodnikiem przeżyły, ba! Ich stan jest dobry, a skończyło się „jedynie” na niewielkich obrażeniach. Można określić to mianem cudu, gdyż oglądając wideo z monitoringu, które uchwyciło całą akcję – przeżycie czegoś takiego, wydaje się wręcz niemożliwe. Podano już wstępne przyczyny niesamowitego zjawiska. Poniżej można obejrzeć moment zapadnięcia się chodnika.

Chodnik zapadł się pod ziemię. Dwie kobiety uwięzione w głębokim leju

Do niesamowitego zajścia doszło w Chinach. Cała akcja rozgrywała się w tamtejszym Chongqing, gdzie pod przechodniami zwyczajnie zapadł się chodnik. Wszystko wyglądało niezwykle groźnie, zwłaszcza, że dwie kobiety spacerujące w tym czasie w okolicy, dosłownie zapadły się pod ziemię.

Na ratunek poszkodowanym momentalnie ruszyły służby i świadkowie zdarzenia. Akcja była jednak o tyle trudna, że obie poszkodowane znalazły się w potężnym leju, który utworzył się na skutek osunięcia chodnika. Wszystko zakończyło się jednak happy endem.

ZOBACZ TAKŻE: MADONNA ZABLOKOWANA W SERWISIE INSTAGRAM! WSZYSTKO ZA UDOSTĘPNIANIE FAŁSZYWYCH TREŚCI NA TEMAT PANDEMII KORONAWIRUSA. CO JEDNAK CIEKAWE, IDENTYCZNE NAGRANIE W SWOICH MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH UMIEŚCIŁ TAKŻE PREZYDENT STANÓW ZJEDNOCZONYCH, DONALD TRUMP

Poszkodowane miały sporo szczęścia – ich stan jest dobry, skończyło się na lekkich obrażeniach. Zobacz porażające nagranie z całego zdarzenia!

Przysypane gruzem kobiety momentalnie otrzymała stosowną pomoc. Z potrzasku uratowali je miejscowi strażacy. Choć wszystko wyglądało niesamowicie groźnie, poszkodowane tak naprawdę nie odniosły poważnych obrażeń, a ich stan określany jest jako dobry. Niemniej jednak i tak trafiły na obserwację do szpitala.

Władze w Chinach natychmiast zaczęły także dochodzenie, która ma wyjaśnić, co tak naprawdę stało się w Chongqing. Wiele wskazuje jednak na to, że teren został podmyty wskutek niedawnych ulewnych opadów. To natomiast miało sprawić, że chodnik znajdujący się nieopodal skarpy, zwyczajnie runął.

W sieci pojawiło się wideo, prezentujące moment zdarzenia z perspektywy kamery monitoringu. Trzeba przyznać, że wszystko wyglądało niezwykle groźnie. Nagranie poniżej:

źródło: YouTube, polsatnews.pl