Madonna zablokowana na Instagramie – za fałszywe treści na temat koronawirusa

madonna zablokowana na instagramie

Madonna zablokowana na Instagramie! Jak się okazuje, serwis postanowił zablokować konto gwiazdy z powodu udostępniania fałszywych informacji na temat pandemii koronawirusa. Co jednak ciekawe, poszło o ten sam fragment wystąpienia pewnej lekarki, który w mediach społecznościowych swego czasu opublikował między innymi prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump. Mało tego – Madonna zdradziła, że sama przeszła zakażenie wirusem, a przez światową pandemię, odwołano jeden z jej występów w Paryżu.

Madonna zablokowana na Instagramie. To kara za fałszywe treści na temat koronawirusa

Koronawirus nadal zbiera żniwo – ale tym razem w nieco innym wydaniu, niż do tej pory. Na własnej skórze przekonała się o tym Madonna. Popularna piosenkarka nie może aktualnie korzystać ze swojego profilu w portalu Instagram. Wszystko przez to, że jej konto zostało zwyczajnie zablokowane. Powód? Udostępnianie fałszywych informacji na temat koronawirusa.

O co dokładnie chodzi? Jak się okazuje, Madonna na swoim koncie opublikowała swego czasu słynne nagranie, na którym rzekomo wystąpić miała lekarka Stella Immanuel. Kobieta zapewniała, że lek na koronawirusa istnieje, a jest nim chydrochlorochina.

ZOBACZ TAKŻE: DZIWNE A ZARAZEM NIEPOKOJĄCE ZJAWISKO NA BRZEGU WYSPY. MORZE NA BRZEG WYRZUCA NIEZNANEGO POCHODZENIA MATERIAŁ. TYLKO W JEDEN DZIEŃ UDAŁO SIĘ ZEBRAĆ NIEMAL PÓŁ TONY TAJEMNICZEGO GRANULATU

Madonna w swoim wpisie przekonywała, że lek na COVID-19 istnieje już od dawna, ale wszystko ukrywane jest w tajemnicy przez bogatych ludzi

Madonna na swoim profilu w serwisie Instagram udostępniła wspomniane wideo z wystąpieniem lekarski, a wszytko okrasiła osobistym wpisem na temat całej epidemii. Gwiazda estradowa była przekonana, że lek na koronawirusa istnieje, ale jest ukrywany przez światowe elity.

Madonna stwierdziła, że lek ukrywa się, aby:

[…] bogaci mogli stać się jeszcze bogatsi, a biedni i chorzy jeszcze bardziej chorzy.

Wszystko nie przeszło jednak bez echa. Instagram nie oszczędził nawet tak popularnej osoby, jaką jest właśnie Madonna. Moderatorzy serwisu postanowili całkowicie usunąć wideo, a ich uzasadnienie przytoczył portal RMF24.pl. Jego treść cytujemy poniżej:

Wycofaliśmy to wideo, ponieważ zawierało zwodnicze deklaracje na temat remediów i metod zapobiegania Covid-19.

źródło: Instagram, RMF24.pl, Twitter