Chłopiec sikał do kubka w galerii handlowej – w sieci zawrzało!

sikał do kubka

Chłopiec sikał do kubka po napoju. Do szokującej sytuacji doszło w jednej z galerii handlowych. Sprawa została nagłośniona na Facebooku, gdzie opublikowano kontrowersyjne zdjęcie. W sieci rozpętała się burza, a internauci nie szczędzili krytyki. Poznajcie szczegóły!

Chłopiec sikał do kubka

Na grupie INFO Szczecin na Facebooku pojawił się post, który oburzył internautów. Na opublikowanym zdjęciu widać, jak mały chłopiec w towarzystwie prawdopodobnie swojej mamy i babci sika do kubka po napoju. Co więcej, miało to miejsce przy stoliku jednej z restauracji, znajdującej się w galerii handlowej. Kontrowersjom nie było końca, a internauci ochoczo komentowali całe zajście, nie kryjąc swojego zaniepokojenia. Na post zareagowało około 20 tys. osób!

ZOBACZ TAKŻE: NIEODPOWIEDZIALNE ZACHOWANIE TURYSTÓW W TATRACH – RODZINA NISZCZYŁA KWIATY BĘDĄCE POD OCHRONĄ!

Internauci trafnie zwrócili uwagę, że zaistniała sytuacja miała negatywny wpływ nie tylko na dziecko, ale i otoczenie, które było świadkiem całego zajścia. Doktor Marta Majorczyk, pedagog i doradca rodzinny z poradni psychologiczno-pedagogicznej przy Uniwersytecie SWPS skomentowała sprawę:

Zastanawiam się, dlaczego mama to zrobiła. Myślę, że była to jakaś sytuacja podbramkowa czy może to lenistwo. Tego ze zdjęcia nie można odczytać. To dziecko jest małe. Zawołało, że chce siusiu, no i co teraz zrobić. Myślę, że nie pomyślała, jest bodziec, jest reakcja. Zaspokoiła potrzebę dziecka, ale zrobiła to w dość mało umiejętny sposób. Trudno powiedzieć, czy ta mama tak zawsze robi. Wolała wybrać to niż mokre spodnie. Być może dziecko powiedziało „Nie wytrzymam”. Nie pomyślała o tym, co się dzieje wokół. Działa pod wpływem emocji. Nie myślała co się wokół dzieje ani jakie będą konsekwencje jej działania.

sikał do kubka

Wielu internautów nazwało zaistniałą sytuację „patologią”, zwracając uwagę na złe wychowanie dziecka. Warto zauważyć, że w każdej galerii handlowej znajdują się toalety, z których chłopiec mógł przecież skorzystać. Zastanawiające jest także, co kobieta zrobiła później z kubkiem.

A co Wy myślicie o tej sytuacji?

źródło: facebook.com, edziecko.pl, papilot.pl

Magdalena C

Z wykształcenia inżynier produkcji. Miłośniczka podróży i dokumentów kryminalnych.