Ceny biletów na mecz reprezentacji Polski z Chile przed mundialem. Kibice wściekli

ceny biletów na mecz reprezentacji

Ceny biletów na mecz reprezentacji Polski z Chile przed mundialem zaskoczyły fanów. Kibice drużyny narodowej są wściekli. W sieci pojawiły się wymowne komentarze na ten temat. Polski Związek Piłki Nożnej ogłosił, ile będzie trzeba zapłacić za to, aby obejrzeć Lewandowskiego i spółkę tuż przed wyjazdem na Mistrzostwa Świata w Katarze. Okazuje się, że kibice muszą przygotować się na naprawdę spory wydatek. Czy zatem i tym razem Stadion Narodowy uda się wypełnić do ostatniego miejsca?

Ceny biletów na mecz reprezentacji Polski z Chile przed mundialem. Kibice wściekli

Cały kraj zaczyna coraz mocniej żyć piłkarską reprezentacją Polski – przede wszystkim przez zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, które już pod koniec listopada rozpoczną się w Katarze. Biało-czerwoni zagrają na nich w grupie z takimi drużynami jak: Meksyk, Arabia Saudyjska i Argentyna. Kibicom marzy się wyjście z grupy, jednak będzie to niesłychanie trudne zadanie. Prawdopodobnie najwięcej zależeć będzie od pierwszego meczu, który zagramy właśnie z Meksykiem. Wydaje się bowiem, że to z tą drużyną powalczymy o drugie miejsce w grupie, które premiowane jest awansem do fazy pucharowej.

Zanim jednak dojdzie do mundialu, podopieczni Czesława Michniewicza zagrają jeszcze jeden mecz. Tuż przed wylotem do Kataru, w Warszawie Polska zagra z Chile. Teraz Polski Związek Piłki Nożnej opublikował cennik i harmonogram sprzedaży na ten mecz, który odbędzie się na Stadionie Narodowym. Ceny biletów – delikatnie rzecz ujmując – nie spodobały się kibicom. Ile trzeba zapłacić za to, aby w towarzyskim meczu zobaczyć reprezentację Polski?

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna detonacja na Nord Stream?! Jest czwarty wyciek z gazociągu, bardzo niepokojące doniesienia

Nawet 240 złotych za bilet na towarzyski mecz reprezentacji Polski przed wylotem na mundial

Jak czytamy na stronie Polskiego Związku Piłki Nożnej, za bilet na mecz reprezentacji Polski z Chile będzie trzeba zapłacić nawet 240 złotych. Taka kwota oznacza miejsce I kategorii. Nieco tańsze, ale nadal bardzo drogie bilety można nabyć w II kategorii – za takowe trzeba zapłacić 180 złotych. Najtańsze bilety są w III kategorii, jednak trzeba mieć na uwadze, że są to stosunkowo najgorsze miejsce na stadionie. Ich koszt to 120 złotych.

Kibice zauważają, że tyle samo trzeba było zapłacić w meczu ze Szwecją, który decydował o awansie ma mundial w Katarze. Ich zdaniem to o wiele za dużo jak na mecz towarzyski. W sieci nie zabrakło mocnych komentarzy na ten temat:

240 zł, żeby wejsc na mecz, gdzie nie ma prowadzonego dopingu, gdzie atmosfera meczu piłkarskiego nie istnieje? I za darmo bym się mocno zastanawiał, czy jest sens.

Ceny meczy towarzyskich takie same jak na mecze Ligi Narodów? O co tu chodzi?

240 PLN za sparing. Dokładnie tyle samo, ile za decydujący o grze na MŚ 2022 baraż z Szwecją.

źródło: Łączy nas Piłka, Twitter, Przegląd Sportowy; foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.