Buty Lewandowskiego od 4F – czy są za drogie? Tyle trzeba za nie zapłacić

buty lewandowskiego

Buty Lewandowskiego od 4F w końcu zadebiutowały. Wokół produktu, który powstał we współpracy jednego z najlepszych piłkarzy na świecie i polskiej marki odzieżowej, natychmiast zrobiło się bardzo głośno. Pojawiły się recenzje butów, natomiast internauci dużo mówią o ich wyglądzie oraz cenie. Zdaniem wielu, jest ona zwyczajnie zbyt wysoka. Rzetelna opinia na temat butów oraz ich ceny pojawiła się także na portalu vibez.pl. Ile trzeba zapłacić za obuwie 4F, które projektował sam Robert Lewandowski?

Buty Lewandowskiego od 4F – czy są za drogie? Tyle trzeba za nie zapłacić!

O tym, że Robert Lewandowski współpracuje z polską marką odzieżową 4F i ma tam swoje kolekcje ubrań, wiadomo nie od dziś. Teraz kooperacja przeszła jednak na jeszcze wyższy poziom. 4F wydało buty, które miał zaprojektować sam napastnik Bayernu. Jak wyglądają buty autorstwa jednego z najlepszych piłkarzy na świecie? Można zobaczyć to na poniższym nagraniu:

Jak podaje sam producent, buty są minimalistyczne i występują w dwóch wariantach kolorystycznych:

Pierwszy model butów 4FxRL9, inspirowany osiągnięciami Roberta Lewandowskiego, to fuzja miejskiego stylu z komfortem obuwia sportowego. Nowoczesny design i estetyczny minimalizm sprawiają, że buty te pasują zarówno do męskich, jak i damskich stylizacji. But dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Ile jednak trzeba zapłacić za model butów 4F, które inspirowane są osiągnięciami Roberta Lewandowskiego? Z portalu vibez.pl, który dokładnie przyjrzał się obuwiu, dowiadujemy się, że na jedną parę butów trzeba przygotować aż 499 złotych. Dla wielu osób jest to jednak cena wygórowana.

ZOBACZ TAKŻE: JECHAŁ SKUTEREM I OBRAŻAŁ KIBICÓW. SPOTKAŁA GO NATYCHMIASTOWA KARMA! WIDEO HITEM W SIECI [NAGRANIE]

Dobre wykonanie, wygoda ale zbyt wysoka cena?

We wspomnianym portalu vibez.pl, o butach 4FxRL9 pisał Oliwier Nytko. On także zwrócił uwagę na ich cenę. Czytamy tam:

Czy tyle kasy ma sens jak na buty od „innej” firmy niż Nike czy Adidas? Te firmy mogą narzucać sobie spore marże, ponieważ i tak ludzie je kupią. […] RL9 są bezapelacyjnie za drogie. Gdyby kosztowały 399 lub nawet 419 zł, to mielibyśmy hit. A tak? Po co płacić tyle, skoro za podobną kwotę na promocji dorwiemy Nike?

Co natomiast na stronie vibez.pl napisano o jakości omawianych butów? Okazuje się, że pod tym względem jest naprawdę nieźle:

Do wykonania trudno mieć jakiekolwiek zarzuty. Skóra i niezłej jakości materiały powinny wytrzymać bardzo długo. Fajnie wygląda kształt buta […] Jakość jest okej – na poziomie większych graczy. To nie oznacza, że jest idealnie. W paru miejscach widać klej, nieidealne spasowanie. Mogłoby być lepiej.

buty lewandowskiego

źródło: vibez.pl, YouTube; foto: YouTube, Instagram

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.