Burger Drwala od dziś w McDonald’s! Są nowe warianty?

burger drwala już dziś

Burger Drwala od dziś w McDonald’s! Zdecydowanie najbardziej wyczekiwana sezonowa kanapka spośród wszystkich sieciówek, które oferują jedzenie typu fast-food, w końcu jest dostępna. Także i w tym roku pojawiło się kilka wariantów Drwala. Ale czy możemy liczyć na jakieś nowości względem poprzedniego sezonu? Jakie warianty kanapki czekają na klientów? Zobaczcie sami!

Burger Drwala od dziś w McDonald’s!

W końcu jest! Burger Drwala od dziś oficjalnie wkracza do oferty McDonald’s! Choć już wczoraj docierały głosy, że kanapkę przedpremierowo można znaleźć w niektórych lokalach – dopiero dziś pojawiła się ona we wszystkich restauracjach McDonald’s. Każdego roku popularny Drwal robi ogromną furorę. Od samego rana ludzie ustawiają się w ogromnych kolejkach, aby zakupić pierwszego w sezonie jesienno-zimowym drwala.

Burger Drwala – są nowe warianty?

Wiele osób zachodzi w głowę – czy w tym roku restauracja przygotowała nowe warianty kanapki Drwala? Jak się okazuje, klienci na nowości niestety liczyć nie mogą. Sieciówka postawiła na sprawdzone rozwiązania. Tym też sposobem będziemy mogli zjeść Drwala klasycznego, Drwala z kurczakiem, podwójnego Drwala, Drwala z żurawiną oraz Drwala na ostro. Jego podstawa i cała tajemnica to wyjątkowa bułka z chrupiącą posypką z sera i bekonu. Do tego nie należy zapominać o jedynym w swoim rodzaju roztapiającym się serze. Dzięki kilku wariantom do wyboru, każdy znajdzie kompozycję idealną dla siebie.

ZOBACZ TAKŻE: TYLE TRZEBA ZAPŁACIĆ ZA ŚWIĄTECZNE WYPIEKI W LOKALU MAGDY GESSLER! NAJPIERW NIEWYOBRAŻALNIE DROGI PĄCZKI NA TŁUSTY CZWARTEK, A TERAZ… PRZESADA?!

Burger Drwala 2021 – ile kosztuje?

Wiadomo już, ile będzie trzeba zapłacić za Drwala w tym roku. Informację tę podaje portal businessinsider.com.pl. Okazuje się, że kanapka ma być droższa niż w poprzednim sezonie. Za podstawową wersję burgera zapłacimy 17,40 złotych, co oznacza, że jego cena poszła w górę o 50 groszy względem poprzedniego razu. Wtedy kosztował on bowiem 16,90 złotych.

Warto wspomnieć także o uzupełnieniu zestawu, jakim oprócz napoju są tak zwane „zakręcone frytki”, które także mają ogromną rzeszę swoich fanów.

źródło: McDonald’s

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.