Brytyjska rodzina doczekała się 22 dziecka! Sue Radford pierwszą pociechę urodziła w wieku 14-lat! [FOTO]

Brytyjska rodzina

Brytyjska rodzina doczekała się właśnie 22 pociechy i wszystko wskazuje na to, że nie powiedzieli oni jeszcze ostatniego słowa. Tym samym rodzina Radfordów została uznana za największą familię w Wielkiej Brytanii, bo to właśnie teraz na świat przyszła ich 11. córka. Jak zaznaczył ojciec rodziny, wraz z żoną starają się za dużo nie myśleć, o kosztach.

Wszystko zaczęło się, kiedy Sue Radford po raz pierwszy zaszła w ciążę mając zaledwie 14 -lat. Wówczas nikt nie spodziewał się, że z 45 lat swojego życia, aż 16 lat przeznaczy na bycie w ciąży. Kiedy pierwsza pociecha Radfordów przyszła na świat, mąż Sue kilka dni wcześniej osiągnął pełnoletność. Podjął pracę w piekarni, aby zarobić na utrzymanie trzyosobowej rodziny. Zapewne nie spodziewał się wówczas, że w kolejnych lata doczeka się tak ogromnej gromadki dzieci.

Zobaczcie również: Ognista kula ognia nad Wielką Brytanią! Londyńczycy nie wierzyli w to, co widzą! [WIDEO]

Brytyjska rodzina doczekała się 22 dzieci!

Pani Radford z mężem starają się o to, a by pomiędzy porodami nie było zbyt długiej przerwy. Jak wyznała w jednym z wywiadów, najdłuższy jej poród trwał 36 godzin, a najkrótszy 45 minut. Kiedy mieli jeszcze 20 dzieci, utrzymanie całej rodziny kosztowało ich około miliona funtów rocznie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Radford Family (@theradfordfamily)

Teraz niemal codziennie zużywają 16 litrów mleka, 4 bochenki chleba. Co tydzień muszą zapewnić swoim pociechą 3 tubki pasty do zębów, 24 rolki papieru toaletowego, czy 80 jogurtów. Co tydzień na zakupy wydają ponad 2 tysiące złotych.

Staram się nie myśleć za dużo o kosztach. Co moglibyśmy mieć w zamian? Piękny, szybki samochód np. Porsche na podjeździe- powiedział ojciec rodziny.

Ostatnie dziecko przyszło na świat, kiedy Sue miała już 45 lat. Jak podkreślił 13-letni Josh, rodzice w końcu będą musieli kiedyś przestać:

Kończą nam się pokoje w domu. W końcu muszą przestać, prawda?

Dodajmy, że rodzina Radfordów mieszka w domu, który kiedyś pełnił funkcję domu opieki. Jest w nim tylko 10 sypialni i powoli zaczyna brakować pokoi dla najstarszych pociech. Niemniej jednak te, które osiągają pełnoletniość, wyprowadzają się „na swoje” i tym samym zwalniają miejsce dla młodszego rodzeństwa. Obecnie w domu mieszka 18 pociech.

Dodajmy, że rodzina Radfordów jest znana na całą Anglię, ponieważ mają swój własny program Rodzina 2+21. Zaczął być on nagrywany jeszcze przed przyjściem jej ostatniej pociechy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bry

Post udostępniony przez Radford Family (@theradfordfamily)

Źródło: Instagram, Popularne.pl