Brawurowa jazda rowerem – młodzieniec doprowadza do kolizji i ma pretensje [WIDEO]

brawurowa jazda rowerem

Brawurowa jazda rowerem zakończyła się kolizją! Wszystko miało się dziać w Wielkiej Brytanii. Młodzieniec, lawirując na ruchliwej drodze między innymi pojazdami, poruszał się… na jednym kole. Jego popisy jednakże bardzo szybko się skończyły. Co ciekawe, o całe zajście obwinił kierowcę. Wtórowali mu jego znajomi – otoczyli mężczyznę z pojazdu. Co działo się dalej i jaki dokładny przebieg miała cała akacja? Zobacz na materiale wideo poniżej!

Brawurowa jazda rowerem na jednym kole po ruchliwej drodze

Dopiero co pisaliśmy o brawurze polskich rowerzystów z Wrocławia, którzy jechali w poprzek 3-pasmowej drogi – a sieć obiega już kolejne nagranie z cyklistami w roli głównej. Tym razem sytuacja jest nieco inna, aczkolwiek równie bulwersująca. Wszystko zaczęło się od paczki znajomych, którzy na szaloną jazdę ruchliwymi ulicami wybrali się właśnie… na rowerach. Gdyby tego było mało – jeden z nich, prowokator całego zajścia, poczuł się jak w cyrku i pojazdy wymijał jadąc na jednym kole. Jego popisy szybko się skończyły. Kolizję można zobaczyć poniżej:

Dziecko stwarzało zagrożenie na drodze i wyładowało swoją agresję na jednym z kierowców

Kolizja była początkiem większego konfliktu. Warto jednakże zwrócić też uwagę na to, co działo się wcześniej. Chłopiec jechał niebezpiecznie, wciskając się między pojazdy, które już wtedy na niego trąbiły. Prędzej czy później, to musiało się skończyć tak, jak na powyższym nagraniu.

Gdyby tego było mało, nieustraszony rowerzysta wyładował swoją złość na kierowcy. Wtórowali mu jego znajomi. Na miejsce z pewnością wezwano policję, ale sprawcy zamieszania i tak uciekli. Uwagę przykuwa także fakt próby zniszczenia samochodu, poprzez oderwanie z niego znaczka marki przez jednego z cyklistów.

ZOBACZ TAKŻE: WROCŁAW – MOTOR WJECHAŁ W ROWERZYSTÓW. CI PRZEJEŻDŻALI W POPRZEK 3-PASMOWEJ DROGI!

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.