Boże Narodzenie i Sylwester – jasnowidz Jackowski ma bardzo złe wieści

boże narodzenie i sylwester

Boże Narodzenie i Sylwester – jasnowidz Krzysztof Jackowski ma bardzo złe wieści. Popularny w Polsce jasnowidz odniósł się do nadchodzących świąt, które dla wielu rodaków są najważniejszym czasem w cały roku. Tym razem magiczną atmosferę coś może jednak zaburzyć. O co dokładnie chodzi? Co przeczuwa Krzysztof Jackowski?

Boże Narodzenie i Sylwester – jasnowidz Krzysztof Jackowski ma bardzo złe wieści. O co dokładnie chodzi?

Krzysztof Jackowski w ostatnich miesiącach jest bardzo aktywny w sieci. Najpopularniejszy polski jasnowidz ze swoimi widzami i fanami, łączy się głównie za pomocą serwisu YouTube. Tam prowadzi transmisje na żywo, podczas których odpowiada na pytania oglądających, a także omawia bieżące wydarzenia w kraju i na świecie. Podczas relacji nie brakuje także interesujących wizji.

Jackowski często rozmawia także z mediami. Niedawno rozmowa z jasnowidzem pojawiła się w „Super Expressie”. Poruszono w niej temat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia oraz Sylwestra. To niewątpliwie dwa terminy, które w kalendarzy Polaków są jednymi z najważniejszych w ciągu całego roku. Co do powiedzenia w ich kontekście miał Krzysztof Jackowski? Jak się okazuje, chodziło o pogodę. Co czeka nas zatem na święta i pożegnanie starego, oraz powitanie nowego roku?

ZOBACZ TAKŻE: NOWE NIEPOKOJĄCE NAGRANIA Z ROSJI. POTĘŻNE WOJSKA ZGROMADZONE BLISKO UKRAIŃSKIEJ GRANICY. CZY WOJNA WISI NA WŁOSKU? [WIDEO]

Pogoda na Boże Narodzenie i Sylwestra – jasnowidz Jackowski nie ma dobrych wiadomości

Każdego roku pogoda na Boże Narodzenie i Sylwestra jest dla Polaków niebywale istotną kwestią. Nie inaczej jest w też w 2021. Zważywszy, że w wielu miejscach w kraju śnieg już zdążył spaść, wiele osób liczy na tak zwane „białe święta”, co niestety w ostatnich lata bywało rzadkością. A jak będzie tym razem? Słowa Krzysztofa Jackowskiego z rozmowy z „Super Expressem” cytuje portal o2.pl:

Ja mam takie wrażenie, że ten podmuch zimy teraz co mamy, on zelżeje. […] I teraz ja mam wrażenie, że święta Bożego Narodzenia będą takie pod jesień bardziej podchodziły. To jest jeden z chłodniejszych miesięcy w roku, no więc ciężko to powiedzieć.

Jackowski dodał jeszcze:

Ogólnie nie będzie jakieś tęgiej zimy w okresie świąt. Będzie bardziej aura jesienna. Takie ja mam wrażenie. […] Taka konkretna zima to zacznie się 10-15 stycznia. To taka mocna będzie zima.

Zdaniem jasnowidza, Sylwester powinien być jednak chłodniejszy, niż Boże Narodzenie.

źródło: Super Express, o2.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.