Nowe niepokojące nagrania z Rosji. Potężne wojska zgromadzone obok granicy [WIDEO]

nowe niepokojące nagrania

Nowe niepokojące nagrania z Rosji. W sieci pojawiły się materiały, na których widać potężne rosyjskie wojska, zgromadzone niedaleko granicy z Ukrainą. Na wideo obecne są setki czołgów, pojawił się także klip z transportu ciężkiego sprzętu bojowego koleją. Wiadomo, gdzie dokładnie stacjonuje wojsko – wszystko niedaleko granicy z Ukrainą. Według doniesień wywiadu, Rosja niedaleko Ukrainy mogła zgromadzić armię, która liczy nawet blisko 100 tysięcy żołnierzy. Materiały wideo, o których mowa, znajdziecie poniżej.

Nowe niepokojące nagrania z Rosji. Potężne wojska zgromadzone obok granicy [WIDEO]

Znów głośno zrobiło się o sytuacji na granicy Rosji i Ukrainy. Wszystko za sprawą nagrań, które w niedzielę 12 grudnia obiegły sieć. Widać na nich potężne rosyjskie wojska, zgromadzone właśnie w pobliży granicy z Ukrainą. To już nie pierwszy raz, kiedy podobne materiały pojawiają się w sieci. Te jednak są o tyle szczególne, że niejako potwierdzają niedawne doniesienia ukraińskiego i amerykańskiego wywiadu. Według nich, Rosja nieopodal granicy z Ukrainą, miała zgromadzić armię liczącą blisko 100 tysięcy żołnierzy.

Portal o2.pl podaje, że najnowsze nagrania na Twitterze opublikował „pułkownik rezerwy Specnazu i jeden z przywódców prorosyjskich separatystów Igor Girkin”. Dwa z filmów nagrano w Woroneżu. To spore miasto, liczące ponad milion mieszkańców, które – jak pisze o2.pl – leży około 160 kilometrów od granicy z Ukrainą. Na materiałach można dostrzec wiele ciężkiego sprzętu, czołgów, oraz żołnierzy. Wszystko można zobaczyć poniżej:

ZOBACZ TAKŻE: JACEK JAWOREK MIAŁ POMOCNIKA?! SZOKUJĄCE DONIESIENIA. WIELE WSKAZUJE, ŻE TAK WŁAŚNIE BYŁO. NOWE FAKTY W SPRAWIE

Kolejne nagranie prezentuje transport ciężkiej sprzętu rosyjskiego wojska

W sieci pojawiło się jeszcze jedno nagranie, na które warto zwrócić uwagę. Wszystko miało zostać uwiecznione w Briańsku, czyli – jak wylicza o2.pl – około 100 kilometrów od granicy z Ukrainą, oraz 95 kilometrów od granicy z Białorusią. Na materiałach widać, że ciężki sprzęt wojskowy transportowany jest koleją:

źródło: o2.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.