Bójka dziewczyn przed szkołą w Częstochowie – „przeproś, że żyjesz!” [WIDEO]

bójka dziewczyn przed szkołą

Bójka dziewczyn przed szkołą w Częstochowie! Do skandalicznego zajścia doszło na boisku szkolnym, gdzie swój konflikt za pomocą pięści postanowiły rozwiązać dwie nastolatki. Co więcej – w sieci pojawiło się nagranie, prezentujące całe zdarzenie. Opublikowano je między innymi w portalu Facebook. Sytuacja jest szeroko komentowana w sieci – uwagę internautów zwraca między innymi fakt, że nikt nie próbował opanować sytuacji. Mało tego – wiele osób zdecydowało się nagrać zwaśnione dziewczyny. Bulwersujące są także słowa, która wypowiada jedna z nich: „przeproś, że żyjesz”. Nagranie prezentujemy poniżej.

Bójka dziewczyn przed szkołą w Częstochowie – „przeproś, że żyjesz!”

Szokująca bójka na terenie jednej z częstochowskich szkół! W sieci pojawiło się wideo, prezentujące konflikt dwóch nastolatek, który przerodził się w istną wymianę ciosów. Tak naprawdę nie wiadomo o co poszło, jednak skutki prawdopodobnie narastającego konfliktu były bardzo poważne. Jedna z uczestniczek starcia skutecznie obezwładniła oponentkę, blokując jej ręce tak, aby ta nie mogła się bronić. W tym samym czasie uciskała jej klatkę piersiową, krzycząc, aby ta „przeprosiła, że żyje”.

Portal „Miejska”, który można śledzić między innymi za pomocą Facebooka, uściśla informacje dotyczące omawianego zajścia:

Do sytuacji doszło przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Częstochowie.

Jak słusznie zwraca się tam uwagę, bulwersujące jest zarówno samo zdarzenie, jak i fakt, że nikt nie próbował załagodzić sytuacji i rozdzielić nastolatek. Znaleźli się natomiast chętni do nagrywania, a nawet zaogniania i tak nerwowej atmosfery.

ZOBACZ TAKŻE: NOWY REKORD ZAKAŻEŃ W POLSCE! PĘKŁA ZAPOROWA BARIERA, CO CZEKA NAS W NIEDALEKIEJ PRZYSZŁOŚCI?

W sieci pojawiło się nagranie z całego zajścia. Internauci wściekli, że nikt ze świadków nie reagował

Wspomniany wcześniej portal „Miejska”, który można odszukać na Facebooku, zdecydował się na publikację rzeczonego nagrania. Wszystko okraszono następującymi słowami:

Postanowiliśmy opublikować materiał, by pokazać jaka znieczulica panuje wśród młodych ludzi. Jedni przechodzą, inni nagrywają. W tle słychać śmiechy. Ktoś przybija piątkę agresorce, kolejny mówi ”ja się nie wpierd..am”, następny dopowiada ”ja też nie”. Otóż droga młodzieży, właśnie w takich sytuacjach należy reagować, a pisząc bardziej dosadnie, trzeba się wpierd..ać!

Wideo można zobaczyć poniżej:

źródło: Facebook „Miejska”

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.