Black Mirror sezon 5. Do sieci trafił oficjalny zwiastun serialu

To jedna z najlepszych produkcji Netflixa. Mrożący krew w żyłach serial podbił serca fanów z całego świata. Każdy odcinek opowiada o czymś innym, natomiast tematyka dotyczy niepokoju związanego ze współczesnym światem jak i jego przyszłością. Widzowie czekają na kolejne części dlatego jest: Black Mirror sezon 5. Do sieci trafił właśnie oficjalny zwiastun serialu.

Black Mirror 

Znany brytyjski serial, którego twórcą jest Charlie Brooker. Serial kojarzy się zazwyczaj z ciągiem spraw powiązanych ze sobą, a każdy kolejny sezon to kontynuacja rozwoju akcji. Natomiast w przypadku Black Mirror sprawa wygląda nieco inaczej, gdyż każdy odcinek dotyczy losów związanych z odmiennymi rzeczami. Może właśnie dlatego odniósł tak wielki sukces. Technologie, a przede wszystkim ich rozwój, zmieniają życie w zawrotnym tempie. Jeżeli nie oglądaliście ani jednego odcinka, warto to zrobić jak najszybciej.

Black Mirror film

To jest prawdziwy fenomen. Bił rekordy oglądalności, a to za sprawą decydowania o czynach bohatera z możliwością zmiany fabuły. Interaktywny charakter zachęcił wielu widzów do sprawdzenia tego materiału. Opowiadał o losach młodego programisty Stefana Butlera, w którego role wcielił się Fionn Whitehead. Główny bohater spotyka się ze znanym wydawcą gier wideo i wtedy czuje, że to propozycja nie do odrzucenia.

Black Mirror sezon 5

Premiera już 5 czerwca! W związku z tym zostało mało czasu, bo to za równe 3 tygodnie. W nowej części zapoznamy się z trzema różnymi historiami. Związane są one oczywiście z gwałtownym rozwojem technologii. Najbardziej ciekawą rzeczą jest lista aktorów, którzy pojawią się w tym sezonie. Są to m.in. Miley Cyrus, Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport oraz Ludi Lin.

Lepiej wziąć wolne, zaprosić przyjaciół i z popcornem w ręku oglądać nowe przygody bohaterów. Netflix znany jest z produkcji trzymających w napięciu.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.