Biedronka wprowadza limit na ten produkt! Kupisz tylko określoną ilość

biedronka wprowadza limit

Biedronka wprowadza limit na ten produkt! Jak się okazuje, w jednym z najpopularniejszych dyskontów od 20 lipca można nabyć jedynie określoną ilość cukru. Przedstawiciele sklepu zdecydowali się skomentować taki ruch i wyjaśnili, dlaczego wprowadzono taką zasadę. Okazuje się, że jest to rozwiązanie, które ma pomóc zażegnać kłopot z niedoborem cukru w niektórych Biedronkach. Ile kilogramów cukru można zatem teraz jednorazowo kupić w popularnym dyskoncie?

Biedronka wprowadza limit na ten produkt! Kupisz tylko określoną ilość – o co chodzi i ile?

Kolejne interesujące wieści docierają z polskich marketów. Jeszcze dziś pisaliśmy o tym, że w sklepach Kaufland na terenie naszego kraju zamontowano specjalne zabezpieczenia przed kradzieżą, które znalazły się na… masłach. Cena tego produktu ostatnimi czasy poszła w górę i pojawiły się doniesienia o jego kradzieżach. Teraz natomiast okazuje się, że pewne limity wprowadziła Biedronka. Tym razem też chodzi o produkt pierwszej potrzeby – mianowicie cukier.

Limit obowiązuje od 20 lipca tego roku. Jak się okazuje – wszystko po tym, jak zaczęły napływać wieści o niedoborze tego produktu w niektórych sklepach popularnej sieci w Polsce. Jako jeden z pierwszych o wszystkim informował portal o2.pl. Zdradzono tam, że limit wprowadzony przez sklepy Biedronka wynosi 10 kilogramów cukru na jeden paragon. Jeszcze przed jego wprowadzeniem dla o2.pl wypowiedzi udzielił Marcin Hadaj, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w sieci Biedronka:

W celu zapewnienia dostępności naszych klientów do jednego z podstawowych produktów, jakim jest cukier, zdecydowaliśmy się wprowadzić od 20 lipca 2022 roku limit sprzedaży tego produktu – do 10 kg na jeden paragon.

ZOBACZ TAKŻE: Taki widok w polskich marketach! Przed kradzieżą zabezpieczają masło [FOTO]

Biedronka tłumaczy wprowadzenie limitu: „klienci nabywają w naszych sklepach niedetaliczne ilości cukru”

Co ciekawe, do wprowadzeniu limitu mieli niejako przyczynić się klienci Biedronki, którzy w sklepach kupowali niedetaliczne ilości cukru. Prawdopodobnie przez jego korzystną cenę i malejącą ilość tego produktu na rynku. Wspomniany wcześniej Marcin Hadaj dla o2.pl mówił:

Od pewnego czasu obserwuje, że w związku z malejącą dostępnością tego produktu na polskim rynku, niektórzy klienci nabywają w naszych sklepach niedetaliczne ilości cukru.

źródło: o2.pl, foto: Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.