Biedronka: 12 pączków za 4,99 zł. Internauci się o nie kłócą

12 pączków biedronka

Biedronka: 12 pączków za 4,99 zł. Promocja przyciągnęła uwagę wielu osób, cena jest bowiem aż nadto atrakcyjna. Internauci mają jednak zastrzeżenia co do ich składu. Uważają, że ze zwyczajnymi, tradycyjnymi pączkami, produkty oferowane w takiej cenie w sieci sklepów Biedronka nie mają zbyt wiele wspólnego. Chętnych na ich zakup jednak nie brakuje. Szczegóły poniżej.

Biedronka: 12 pączków za 4,99 zł. Internauci się o nie kłócą

Biedronka już niemal tradycyjnie przygotowała specjalną ofertę na Tłusty Czwartek. Dzień, który stoi pod znakiem jedzenia pączków, jest jednym z ulubionych świąt wszystkich Polaków. Właśnie wtedy wielu osobom puszczają wszelkie możliwe hamulce, a niemal wszystkie posiłki w ciągu dnia składają się ze słodkich łakoci.

Z uwagi na szalejącą inflację, ceny pączków w niektórych miejscach są naprawdę wysokie. Najwięcej mówi się o kultowych pączkach od Magdy Gessler, za które trzeba zapłacić od 15 złotych do nawet 18 złotych za sztukę. Dużą rolę odgrywa tam jednak marka oraz jakość, gdyż jak zapewnia sama Magda Gessler – przyrządzone są z najwyższej jakości produktów. Czy to samo można powiedzieć o słynnych pączkach z Biedronki, gdzie za 12 sztuk płacimy zaledwie 4,99 zł? Internauci mają co do tego spore wątpliwości.

ZOBACZ TAKŻE: Cena pączków od Magdy Gessler na Tłusty Czwartek 2023. Lepiej usiądźcie

„Koło pączków to one nawet nie leżały” – zgryźliwych komentarzy nie brakuje

Jak już wcześniej wspomniano, w sieci nie brakuje zgryźliwych komentarzy na temat pączków z Biedronki. Co jednak ciekawe, znaleźli się i tacy, którzy ich bronią. Niemniej jednak pod powyższym postem można znaleźć choćby takie komentarze:

Koło pączków to one nawet nie leżały.

A w składzie pewnie pół tablicy Mendelejewa.

A skład tragedia.

I dostać wrzodów żołądka. Jeden dzień w roku sobie nie żałujcie, kupcie normalnego pączka z piekarni za 2-3zl.

Z drugiej strony pojawiają się osoby, które wołają o rozsądek i opanowanie emocji. Pewna internautka napisała następujący komentarz:

Już ludzie się nie pos*ajcie z tym ojoj jaki zły skład ojoj wrzodów żołądka i biegunki się dostanie ojoj. Tak samo reagujecie jak ktoś je batonika czy chipsy ze sklepu?

W odpowiedzi wtórowała jej inna użytkowniczka Facebooka:

Dokładnie ! Już nudzi mnie czytanie jakie te paczki chemiczne a robiąc pączki samemu jakie niby zdrowe choć zrobione z produktów w których również jest chemia.

A wy co sądzicie o tanich pączkach z Biedronki? To hit czy kit? A może zwyczajnie należy podejść do tematu bez większych emocji i cieszyć się Tłustym Czwartkiem bez względu na wszystko?

źródło: Facebook; foto: Facebook