Bardzo niepokojące doniesienia z Ukrainy. Ewakuacja?

koniec kas samoobsługowych

Bardzo niepokojące doniesienia z Ukrainy! Znany kanał informacyjny – KiKŚ (Konflikty i katastrofy światowe) podał pilne i zaskakujące informacje. Mianowicie, coraz więcej krajów nagle zdecydowało się na ewakuację swoich dyplomatów, ich rodzin, oraz obywateli z terytorium Ukrainy. W tym gronie znalazły się między innymi Izrael, Japonia i Korea Południowa. Co to oznacza?

Bardzo niepokojące doniesienia z Ukrainy. Nagła ewakuacja obywateli innych krajów?

Cały świat z uwagą przygląda się temu, co dzieje się na Ukrainie oraz tuż za granicami tego kraju. Właśnie tam miały zgromadzić się potężne ilości rosyjskich wojsk. Wywiady innych krajów mówią o tym, że może dojść nawet do inwazji na pełną skalę, a celem Rosji może być Kijów. Nastroje – co oczywiste – tonują jednak Rosjanie, a nawet sami Ukraińcy. Europa oraz USA z niepokojem spoglądają jednak w stronę wschodniej flanki NATO. Zdaniem niektórych, do ataku może dojść dosłownie w każdej chwili.

Teraz bardzo niepokojące wieści przekazuje KiKŚ (Konflikty i katastrofy światowe), czyli bardzo dobrze poinformowany kanał, który można obserwować zarówno na Facebooku, Instagramie, jak i w specjalnej aplikacji mobilnej. KiKŚ podaje, że kilka krajów ewakuuje z Ukrainy swoich dyplomatów, ich rodziny, a także obywateli. Odradza się także podróżowania do tego kraju. Na Facebooku KiKŚ czytamy:

Izrael ewakuuje rodziny dyplomatów pracujących na Ukrainie i wzywa obywateli do rozważenia opuszczenia tego kraju.
Korea Południowa wzywa obywateli do opuszczenia Ukrainy, ponadto zakazała podróży do tego kraju.
Norwegia odradza wyjazdy na Ukrainę i zachęca swoich obywateli do opuszczenia tego kraju.
Japonia wzywa swoich obywateli do opuszczenia Ukrainy.
Ambasador Holandii na Ukrainie wzywa obywateli do opuszczenia tego kraju.

ZOBACZ TAKŻE: AMERYKAŃSKIE CIĘŻKIE MYŚLIWCE F-15 EAGLE WYLĄDOWAŁY W POLSCE! WSZYSTKO POTWIERDZIŁ MINISTER OBRONY NARODOWEJ, MARIUSZ BŁASZCZAK. W SIECI FOTOGRAFIE SAMOLOTÓW!

źródło: KiKŚ – Konflikty i katastrofy światowe (Facebook)

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.