Atak Rosji na Ukrainę. W sieci dramatyczne nagrania [WIDEO]

nowe informacje o asteroidzie

Atak Rosji na Ukrainę. Niestety, spełnił się najczarniejszy scenariusz i potwierdziły doniesienia zagranicznych wywiadów, o których mówiło się od dawna. Na ten moment – jak podaje RMF24.pl – trwa atak na ukraińską infrastrukturę wojskową. Wołodymyr Zełenski, prezydent Ukrainy, wprowadził stan wojenny na terenie całego kraju. W Kijowie zawyły syreny, mówi się także o słyszalnych tam wybuchach. Już teraz pojawiają się pierwsze informacje o ofiarach wojny. W sieci publikowane są coraz to nowsze nagrania z Ukrainy.

Atak Rosji na Ukrainę. W sieci dramatyczne nagrania [WIDEO]

Stało się to, czego wszyscy obawiali się od kilku tygodni. Rosja zaatakowała Ukrainę. Niestety, spełnił się czarny scenariusz, o którym donosiły służby wywiadowcze USA i innych krajów. Jak na razie mówi się przede wszystkim o tak zwanym ataku na „infrastrukturę krytyczną”. Bombardowane mają być lotniska. Prezydent Ukrainy, Wołodymyr Zełenski, wprowadził stan wojenny na terenie całego kraju. Między innymi w Kijowie zawyły syreny alarmowe. Ludzie w popłochu starają się opuścić miasto.

Reporter RMF Mateusz Chłystun opublikował na Twitterze nagranie z Charkowa, gdzie doszło do ostrzału:

ZOBACZ TAKŻE: KOLEJNE NIEPOKOJĄCE ZDJĘCIA SATELITARNE. CO ROBIĄ ROSYJSKIE WOJSKA? [FOTO]

Są pierwsze ofiary. Ministerstwo spraw wewnętrznych zdradza konkretne liczby

Działania wojenne niestety już teraz przynoszą pierwsze ofiary. Jak podaje ministerstwo spraw wewnętrznych – na razie oficjalnie mówi się o przynajmniej ośmiu zabitych po stronie Ukrainy w wyniku ostrzału Rosjan. W RMF24.pl czytamy:

Wśród ofiar jest 17-latek zabity w obwodzie chersońskim i osoba, która zginęła w ataku lotniczym na miasto Browary w obwodzie kijowskim.

źródło: RMF24.pl, Twitter

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.