Aniołki Charliego 2019 – kto zagra w nowej wersji? [zwiastun]

Prawdziwi fani doczekali się kolejnej części kultowego filmu. Aniołki Charliego 2019 powracają w nowej odsłonie oraz ze świeżą dawką adrenaliny. W związku z tym, zobaczymy również zupełnie inną obsadę. Znana jest już data premiery, a oficjalny zwiastun hula po sieci. Jesteście ciekawi co to za dzień?

Aniołki Charliego 2019 zwiastun

Do sieci kilka dni temu trafił oficjalny zwiastun filmu. Warto sprawdzić, gdyż trzyma w napięciu. Jednak w Internecie pojawiają się odmienne opinie. Są ludzie, którzy nie mogą doczekać się premiery, natomiast znajdą się też tacy, którzy uważają, że wszystko zostało w zwiastunie zdradzone. A jakie jest wasze zdanie?

Aniołki Charliego obsada 2019

Zapewne najbardziej ciekawi was fakt, kto zagra w nowej części Aniołków Charliego w 2019 roku. Jesteśmy pod wrażeniem, gdyż szykuje się prawdziwe kino akcji. Nie zobaczymy poprzednich aniołków, w których role wcieliły się Drew Barrymore, Lucy Liu oraz Cameron Diaz. W tej części natomiast główne role należą do: Kirsten Steward, znana wszystkim ze Zmierzchu. Dodatkowo Naomi Scott, która niedawno zagrała Dżasminę w Aladynie oraz Ella Balińska, która nie ma dużego doświadczenia w aktorstwie, jednak rola w tym filmie to spore wyzwanie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

@EntertainmentWeekly has your first look at #CharliesAngels – click the link in bio for more. 😇❤️🎉

Post udostępniony przez Charlie’s Angels (@charliesangels)

Fanki przystojnych mężczyzn będą również bardzo zadowolone, gdyż na dużym ekranie pojawi się Noah Centineo, o którego karierze możecie przeczytać tutaj. Elizabeth Banks to również ceniona postać, jak i bardziej doświadczona aktorka od młodszego kolegi po fachu. Co ciekawe, to właśnie ona odpowiedzialna jest też za reżyserie produkcji.

Aniołki Charliego premiera

Jesteście zapewne ciekawi, kiedy odbędzie się premiera filmu. Chwilę trzeba poczekać, jednak jeszcze w tym roku będzie okazja sprawdzić losy bohaterów na dużym ekranie. Mianowicie, premiera w Stanach odbędzie się 25 października 2019 roku, natomiast w Polsce zobaczymy film kilka dni później, czyli 1 listopada. Czekamy z niecierpliwością! A wy?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Angels on set. #TBT #CharliesAngels // 📸: @elizabethbanks

Post udostępniony przez Charlie’s Angels (@charliesangels)

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.