Noah Centineo: młody aktor zyskujący sławę [WIEK, INSTAGRAM]

Noah Centineo młody aktor, który dzięki produkcjom, w których bierze udział jest rozpoznawalny na całym świecie. Cieszy się dużym powodzeniem wśród fanek. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jest naprawdę przystojny. Jeśli chcesz dowiedzieć się ile ma lat oraz w jakich filmach zagrał do tej pory to artykuł dla Ciebie!

Noah Centineo wiek

Aktor urodził się 9 maja 1996 roku. Tak więc obecnie ma 23 lata. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a mieszka w Los Angeles. Ma starszą siostrę Taylor. Aktualnie uznawany jest za jednego z najbardziej przystojnych chłopaków, którzy pojawiają się w produkcjach filmowych!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Last

Post udostępniony przez Noah (@ncentineo)

Naoh Centineo filmy

Na swoim koncie ma już kilka poważnych produkcji. Najbardziej znane z nich to ostatnie filmy platformy Netflix Do wszystkich chłopców, których kochałam z 2018 roku oraz tegoroczny film pod tytułem Wynajmij sobie chłopaka. Zarówno w jednym, jak i drugim wciela się w rolę przystojnego chłopaka, który nie może odpędzić się od dziewczyn. Trzeba przyznać, że bezsprzecznie odnajduje się w takim wydaniu!

Noah Centineo dziewczyna

W życiu prywatnym ma za sobą już dwa poważne związki. Jedną z jego byłych partnerek jest Kelli Berglund – również aktorka, która pojawia się w produkcjach młodzieżowych. Po roli Petera Kavinskiego pojawiały się spekulacje o rzekomym romansie z Laną Condor, która grała główną rolę w filmie. Jednakże w wywiadach oboje zgodnie przyznawali, że łączą ich jedynie przyjacielskie stosunki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Been almost 5 months since this night and I shake my head every time I think about it.

Post udostępniony przez Noah (@ncentineo)

Noah Centineo Instagram

Noah Centineo młody aktor, jak większość osób z tej branży, aktywnie udziela się w social mediach. Na Instagramie prowadzi profil pod nazwą @ncentineo. Obserwuje go tam aż 17 milionów internautów! Chętnie dzieli się z nim najnowszymi projektami nad jakim pracuje, a także ujawnia w jaki sposób spędza swój wolny czas.