Stranger Things 3 – zobacz kolejne wideo! Data premiery serialu

stranger things 3 kiedy premiera

Serial Stranger Things skradł serca użytkowników popularnej platformy filmowej Netflix. Perypetie młodych bohaterów z zapartym tchem śledziło ogromna rzesza ludzi. Na główne zalety serialu wskazuje się przede wszystkim niepowtarzalny klimat oraz oryginalną, bardzo ciekawie ukazaną historię. Już teraz twórcy serwują kolejne wideo, które zapowiada to, co będziemy mogli zobaczyć na swoich ekranach już w nadchodzące wakacje.

Stranger Things – co to jest?

Stranger Things to jedna z najbardziej udanych produkcji serwisu Netflix. Serial w pierwszym sezonie opowiada o perypetiach młodych przyjaciół, a osadzony jest w latach 80. Wszystko komplikuje się, gdy znika jeden z nich – Will Byers. To jednak dopiero początek dziwnych wydarzeń w małym miasteczku. Najgorsze dopiero ma nadejść.

Serial imponuje też ścieżką dźwiękową, która w kapitalny sposób komponuje się z wielkim klimatem ukazanych tam świetnie lat osiemdziesiątych. Nie zawodzą także aktorzy, którzy często mimo bardzo młodego wieku, prezentują kawał dobrego rzemiosła. Kilkoro z nich już teraz można oglądać w innych głośnych filmach – między innymi mowa tutaj o popularnym horrorze na podstawie powieści Stephena Kinga, mianowicie „To”.

Stranger Things sezon 3

Trzecia część od twórców będzie wymagała nie lada pomysłowości. Wielkim osiągnięciem było już stworzenie bardzo dobrej drugiej odsłony przygód w Hawkins, a tym razem poprzeczka jest postawiona jeszcze wyżej. Ukazał się już spis odcinków wraz z ich tytułami, które obejrzeć będzie można już w te wakacje. Producenci zaserwują nam 8 odcinków. Co ciekawe, potwierdzona została już także kolejna, 4 seria serialu. 

Wczoraj Netflix zaprezentował najnowszy teaser swojej sztandarowej produkcji. Trzeba przyznać, że rozbudza on apetyty fanów, a oczekiwanie na premierę staje się jeszcze trudniejsze. Zobaczyć w nim możemy scenę odbywającą się w wakacje na miejscowym basenie miejskim. To właśnie lato i wakacje mają bowiem być motywem przewodnim najnowszej odsłony ekranizacji w wykonaniu braci Dufferów. Wideo możecie zobaczyć poniżej!

Stranger Things 3 – kiedy premiera?

Kiedy odbędzie się premiera Stranger Things 3? Twórcy zapowiedzieli już jakiś czas temu, że wszystkie 8 odcinków ukaże się na platformie Netflix już 4 lipca. Fani muszą zatem uzbroić się w cierpliwość. Choć czasu nie pozostało wcale aż tak wiele, na pewno będzie się on niesamowicie dłużyć.

źródło zdjęcia: fordtheatres.org

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.