Andrzej Duda komentuje rozmowę z rosyjskimi komikami. Chodzi o słowo „żubrówka”

Andrzej Duda komentuje

Andrzej Duda komentuje rozmowę z rosyjskimi komikami. Polski prezydent odniósł się do całego zamieszania za pośrednictwem Twittera. Jak można przeczytać w jego wpisie, o tym, że coś jest na rzeczy, zorientował się już w trakcie rozmowy. Kluczowym okazać miało się słowo „żubrówka”, którego Sekretarz Generalny ONZ, według Andrzeja Dudy nie wymawia tak dobrze. O żarcie rosyjskich komików, którzy dodzwonili się do głowy polskiego państwa, mówi się dziś bardzo dużo. Kancelaria prezydenta potwierdziła, że nagranie jest prawdziwe i całe zajście rzeczywiście miało miejsce.

Andrzej Duda komentuje rozmowę z rosyjskimi komikami. Komików zdradziło to, jak wymawiali słowo „żubrówka”

Nie milkną echa żartu rosyjskich komików, którym udało się dodzwonić do prezydenta Andrzeja Dudy – podając się przy tym za Sekretarza Generalnego ONZ. Całe nagranie opublikowano w sieci i już teraz stało się ono niezwykle popularne. Podczas rozmowy, żartownisie poruszyli kilka drażliwych tematów. W Internecie zawrzało.

Co ciekawe, Władimir Kuzniecow i Aleksiej Stoliarow, którzy stoją za całym zajściem, w przeszłości wkręcali także inne ważne osobistości. Jak podaje portal rmf24.pl, w rozkładzie mają między innymi Eltona Johna, księcia Harrego, Borisa Johnsona czy Recepa Tayyip Erdogana.

Andrzej Duda do całego zamieszania odniósł się na Twitterze:

ZOBACZ TAKŻE: POLSKI MOST ZOSTANIE ZBURZONY NA POTRZEBY HOLLYWOODZKIEJ PRODUKCJI? SZALONY I KONTROWERSYJNY POMYSŁ MA SWOICH PRZECIWNIKÓW. CHODZI O NAJNOWSZĄ CZĘŚĆ MISSION: IMPOSSIBLE

Żartownisie podszywający się pod sekretarza generalnego ONZ poruszali między innymi temat koronawirusa oraz niedawnych wyborów

Choć wszystko było żartem, celem komików – youtuberów, z dużą dozą prawdopodobieństwa było ośmieszenie Andrzeja Dudy. W rozmowie były poruszane między innymi tematy epidemii oraz niedawnych wyborów.

Internauci są w szoku, z jaką łatwością wspomnieni Władimir Kuzniecow i Aleksiej Stoliarow nawiązują kontakt z dużymi osobistościami. Jak podaje RMF, niektóre osoby podejrzewają, że mężczyźni mogą współpracować z rosyjskimi służbami bezpieczeństwa.

Wideo z zapisem całej rozmowy, w serwisie YouTube pojawiło się 14 lipca – a już dzień później zbliżyło się do bliska miliona odsłon. Wszystko można zobaczyć poniżej:

źródło: RMF, Twitter, YouTube, prezydent.pl

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.