Amine Gülşe – kim jest partnerka słynnego piłkarza Mesuta Özila?

Sportowcy poza pracą i kontraktami mają również życie prywatne. Co chętnie pokazują w mediach społecznościowych. Podróże, chwile spędzone z rodziną czy wspólne wypady z przyjaciółmi. Dlatego postanowiliśmy przybliżyć osobę znaną fanom piłki nożnej, jak i tym ze świata modelingu i filmu. Amine Gülşe – kim jest partnerka słynnego piłkarza Mesuta Özila?

Kim jest ta turecka piękność?

Amine pochodzi z Turcji. Ma 26 lat i cieszy się ogromną popularnością. W 2014 roku uzyskała tytuł Miss Turcji. Aktualnie zajmuje się modelingiem oraz aktorstwem. Można ją było zobaczyć w serialu Tylko z tobą, gdzie grała serialową Nur. Jednak najbardziej znana jest z bycia partnerką sławnego piłkarza Mesuta Özila. Para spędza wspólnie każdą wolną chwilę, uwieczniając to na wielu zdjęciach.

źródło zdjęcia: Instagram

Rosnąca popularność

Amine Gülşe ma na swoim Instagramie prawie 2 miliony followersów. Liczba stale rośnie, ponieważ codziennie przybywa ich od kilkuset do kilku tysięcy dziennie! Na jej profilu znajdziemy wiele wspólnych zdjęć ze swoją miłością. Para sporo podróżuje, spędza dużo czasu robiąc niesamowite rzeczy, chociażby świętując swoje wzajemne uczucie. Dodatkowo można tam znaleźć zdjęcia jej rodziny czy ujęć podczas pracy.

Mesut Özil jednym z lepszych piłkarzy

Jego kariera klubowa robi wrażenie! Zaczął trenować już w wieku 7 lat. W 2005 roku zaczął grę w Schalke 04, później przeszedł do Werder Bremy. W 2010 roku zmienił klub na zdecydowanie bardziej rozpoznawalny. Chodzi o Real Madryt, gdzie grał z najlepszymi. Aktualnie swój talent pokazuje w Arsenalu Londyn.

Jak podają zagraniczne media, piłkarz oficjalnie potwierdził ich związek po sytuacji związanej z włamaniem się na jego konto na Instagramie. Hakerzy nie mają serca, w związku z tym Mesut już nie mógł dalej ukrywać przed światem jego relacji z byłą Miss Turcji.

 

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.