Aladyn 2019 – premiera, fabuła, zwiastun. Wśród aktorów Polak

Aladyn to długo wyczekiwana produkcja, która ma ukazać się już niedługo! Wyprodukowana na podstawie filmu Disneya z 1992 roku, która jest zabawna, jednocześnie powodując u widzów wzruszenie. Aladyn 2019 – znamy dokładną datę premiery, obsadę oraz zarys fabuły. 

Aladyn film 2019

Zapewne jesteście ciekawi kiedy premiera filmu. Z oficjalnych informacji wynika, że przypada ona na 24 maja 2019 roku! To już za dwa dni, więc zainteresowanych czy największych fanów, zapraszamy do kin na seans. Co ciekawe, reżyserem filmu jest Guy Ritchie. Brytyjczyk znany z produkcji filmów tj. Król Artur: Legenda miecza czy Sherlock Holmes. Takie tytułu powinny dodatkowo nas zachęcić do obejrzenia.

Aladyn zwiastun fabuła

Zwiastun filmu jest już dostępny i możecie sprawdzić go poniżej. Jeżeli chodzi o fabułę, producent nie podał żadnych szczegółów, jednak po zapowiedzi można spodziewać się ciekawych przygód, wielu kolorów oraz rosnącego napięcia i humoru.

Nazwiska, które pokazują się na liście osób zasilających ekipę filmu jest imponująca. Co najważniejsze, Guy Ritchie zdecydował się na współpracę z Polakiem, Kamilem Lemieszewskim. To ich kolejne spotkanie, ponieważ reżyser współpracował już wcześniej z aktorem polskiego pochodzenia przy filmie Król Artur: Legenda miecza! Nie dziwi zapewne nikogo udział Willa Smitha, który wcielił się w rolę Dżina. A co z Alladynem? Jego zagra Mena Massoud, a Naomi Scott zamieni się w księżniczkę Dżasminę.

Aladyn oficjalna piosenka

Przy okazji premiery filmu, dodatkowo pojawiła się oficjalna piosenka promująca produkcję. Zaangażowali się w to, znany z już nieistniejącego zespołu One Direction, ZAYN. Brytyjczyk jest uwielbiany przede wszystkim przez fanki na całym świecie. Piosenka powstała w kolaboracji z amerykańską artystką Zhavią Ward. 18-latka robi międzynarodową karierę, a swoim kolorowym i nieco odważnym wyglądem, zachęca oraz zbiera ogromną liczbę fanów. 


Nie pozostaje nic innego, jak wybrać się 24 maja do kina!

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.