Adam Małysz z koronawirusem. Legenda skoków przestrzega innych

adam małysz z koronawirusem

Adam Małysz z koronawirusem! Legenda skoków ostrzega innych, którzy lekceważą już groźbę zakażenia się wirusem. Choć u byłego sportowca wszystko jak na ten moment przebiega bezobjawowo – Małysz zapewnia, że przestrzegał wszystkich zasad reżimu sanitarnego, a i tak nie zdołał uchronić się przed zakażeniem. To miało nastąpić po kontakcie z osobą, która także była zakażona. Popularny „Orzeł z Wisły” o wszystkim poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych.

Adam Małysz z koronawirusem. Legenda polskich skoków narciarskich miała kontakt z innym zakażonym

Kolejna znana osoba zakażona koronawirusem! Tym razem padło na legendę polskich skoków narciarskich – a więc powszechnie uwielbianego Adama Małysza. Były sportowiec o niezbyt dobrych wieściach, poinformował za pomocą swojego oficjalnego profilu w portalu Facebook.

Małysz na szczęście jak na razie wszystko przechodzi bezobjawowo. Co ciekawe, na wykonanie testu zdecydował się po tym, jak pewna osoba, z którą miał kontakt, okazała się być zakażona koronawirusem. Były sportowiec przyznał, że zakażeniu uległ pomimo przestrzegania zasad reżimu sanitarnego. Tym samym zwrócił uwagę na fakt, że obecnej sytuacji nie należy lekceważyć. Nawet zachowywanie – zdawałoby się – odpowiednich środków zapobiegawczych, czasami może nie wystarczyć. Adam Małysz już teraz przebywa w kwarantannie i jak zapewnia, ruszyły wszystkie procedury obowiązujące w danej sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE: POLICJANCI ZATOPILI NIEOZNAKOWANY RADIOWÓZ. POLICYJNE BMW SERII 3 STAŁO SIĘ JEDNĄ Z OFIAR NIEDAWNYCH NAWAŁNIC. SAMOCHÓD DO BAZY WRÓCIŁ NA LAWECIE

Adam Małysz przestrzega – „dbajcie o siebie i uważajcie”

Jak wcześniej wspomniano, cała sytuacja przez byłego polskiego sportowca dokładnie opisana została w jego mediach społecznościowych. Treść wpisu prezentuje się następująco:

Witajcie kochani.

Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach, miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia.

Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnim czasie, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności.


Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie.

źródło: Facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.